Home Kategorie Ludzie Gdy zobaczyła, co kelnerka robi z jedzeniem tego starszego mężczyzny, z ukrycia zrobiła zdjęcia.

Gdy zobaczyła, co kelnerka robi z jedzeniem tego starszego mężczyzny, z ukrycia zrobiła zdjęcia.

Mówi się, że dzisiejsza młodzież nie ma szacunku do starszych. W pewnych przypadkach jest to oczywiście prawda. Wielu młodych ludzi powinno okazywać więcej wdzięczności tym, którzy budowali kraj.

Jednak nie zawsze tak jest. Wiele razy zdarza się, że młodzi ludzie robią rzeczy, które powinny być szerzej nagłaśniane. To jest właśnie taka historia.

18-letnia Evoni Williams pracowała w sobotę w Waffle House w Houston. Zauważyła tam starszego mężczyznę, który potrzebował tlenu z butli. Miał problemy, aby pokroić swoje jedzenie. Jego ręce nie funkcjonowały już tak dobrze, jak kiedyś, więc Evoni postanowiła mu pomóc.

– „Bez zastanowienia wzięła jego talerz i zaczęła kroić mięso” – napisała Laura Wolf.

Była tak poruszona działaniem kobiety, że zamieściła zdjęcie na Facebooku.

foto1

– „Może się wydawać to nieznaczne, ale dla tego człowieka było to coś wielkiego. Jestem wdzięczna, że mogłam być świadkiem tego aktu dobroci na samym początku mojego dnia, w momencie gdy cały świat dookoła jest taki negatywny” – kontynuowała.

Mniej więcej tydzień później ten akt dobroci zebrał na Facebooku ponad 40 tysięcy udostępnień.

Ponadto, zdjęcie niedługo później trafiło do Texas Southern University School, której dyrekcja zaproponowała Evoni stypendium warte 16 tysięcy dolarów.

foto2

Był to zmieniający życie prezent dla kobiety, która skończyła liceum w maju i od tamtej pory pracowała w restauracji, aby odłożyć pieniądze na studia. Sama zainteresowana twierdzi, że jej działanie nie było niczym nadzwyczajnym.

– „Nie wiedziałam, że ktoś zrobił zdjęcie. Dowiedziałam się o tym dopiero kilka godzin później. Gdy zobaczyłam tego mężczyznę… to było coś, co zrobiłabym dla każdego” – mówi 18-latka.

foto3

Tego typu historie rozgrzewają moje serce. Świat potrzebuje takich ludzi, jak Evoni.

Depilacja laserowa: pakiety
Depilacja laserowa: pakiety
119,00 zł
299,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet depilacji laserowej dla kobiet lub mężczyzn od 119 zł w Depilacja.pl – 44 lokalizacje

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz