Home Kategorie Jedzenie Oto najskuteczniejszy zabójca otyłości. 1 łyżeczka tej przyprawy dziennie i stracisz nawet 15 kg w 3 miesiące.

Oto najskuteczniejszy zabójca otyłości. 1 łyżeczka tej przyprawy dziennie i stracisz nawet 15 kg w 3 miesiące.

Istnieje mnóstwo sposobów na odchudzanie. Jednym z nich jest ograniczenie ilości spożywanych kalorii czy wyczerpujące treningi. My mamy jednak coś lepszego.

Jednym z najskuteczniejszych, naturalnych sposobów na pozbycie się nadmiarowych kilogramów jest przyspieszenie metabolizmu. Oprócz tego, że wprowadzamy ciało w tryb nieustannego spalania tłuszczu, ta naturalna metoda odchudzania jest również niezwykle wygodna, bo nie wymaga żadnych drastycznych zmian w diecie.

kminek1

Wystarczy, że będziesz jeść regularnie, a do posiłków dodawać substancje, które naturalnie przyspieszają metabolizm. Częstym błędem popełnianym przez większość osób, które chcą schudnąć, jest głodzenie się, aby ograniczyć kalorie. Niestety, jest to całkowicie niewłaściwe podejście, gdyż później, kiedy zasiadamy do stołu i jemy jeden duży posiłek, jeszcze bardziej obciążamy kalorycznie swój organizm.

Ludzie często nie zdają sobie sprawy z tego, że prawidłowe komponowanie posiłków pomaga organizmowi przejść w tryb ciągłego spalania tłuszczu. Oznacza to, że jeśli do jedzenia dodamy składniki przyspieszające metabolizm, nasza waga będzie regularnie spadać. Jest to najzdrowszy i najbezpieczniejszy sposób na zrzucenie nadmiarowych kilogramów.

kminek2

Uniwersytet Medyczny w Iranie przeprowadził badanie, które obejmowało dwie grupy po 44 kobiety z nadwagą. Obie grupy dostały porady odnośnie zdrowej diety oraz menu, które zawierało w sobie mniej niż 500 kalorii dziennie. Była tylko jedna różnica. Jedna z grup otrzymała do posiłku również sproszkowany kminek. Cały eksperyment trwał 3 miesiące. W tym czasie jedna grupa dodawała kminek do 140 ml jogurtu, a druga jadła sam jogurt, bez przyprawy.

Wyniki ujawniły, że po 3 miesiącach grupa, która dodała do diety kminek, straciła 14 kilogramów. W tym o 14,64% więcej tłuszczu niż kobiety z grupy drugiej, których zapasy tłuszczu zmniejszyły się zaledwie o 4,91%.

Ta bardzo skuteczna przyprawa zawiera mnóstwo fitosteroli, które to są silnymi składnikami, przeciwdziałającymi gromadzeniu się cholesterolu w organizmie.

Różne badania potwierdziły też, że kminek przyspiesza metabolizm. Ta metoda odchudzania jest bardzo wygodna. Wystarczy, że codziennie będziesz dodawać porcję kminku do jogurtu. Jeśli nie przepadasz za jogurtem, dodawaj kminek do zwykłych potraw.

Źródło: Projekt Natura

Oczyszczanie i nawilżanie skóry
Oczyszczanie i nawilżanie skóry
49,99 zł
150,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mikrodermabrazja z maską od 49,99 zł i więcej opcji w Licencjonowanym Studiu Urody Joanna w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
289
Ha ha
Ha ha
41
Wow
Wow
84
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
42

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz