Home Kategorie Niesamowite Znalazł w ogrodzie skrzynię z czasów II Wojny Światowej. Jej zawartość zaskoczyła wszystkich.

Znalazł w ogrodzie skrzynię z czasów II Wojny Światowej. Jej zawartość zaskoczyła wszystkich.

Dmitry Lukichev nie miał zielonego pojęcia, że to co odkryje w swoim ogrodzie wzbudzi aż tyle emocji.

Pod ziemią znajdowała się metalowa, stara skrzynia. Dmitry nie czekał ani chwili i od razu zdecydował, że dokopie się do niej i sprawdzi co jest w środku.

skrzynia1

– „Nie mogłem uwierzyć, że coś takiego znajduje się w moim ogrodzie. Skrzynia była naprawdę ciężka i nie było łatwo ją wyciągnąć, ale dałem radę. W środku było słychać jakieś dźwięki, tak jakby coś klekotało. Gdy w końcu udało mi się dostać do środka, nie wierzyłem własnym oczom.”

skrzynia2

Skrzynia musiała należeć do niemieckiego żołnierza walczącego na wschodnim froncie w latach czterdziestych. Dmitry znalazł w środku przedmioty i ubrania należące do niego, a także kilka bardzo ciekawych artefaktów.

skrzynia3

Mimo iż skrzynia wraz z zawartością pochodziła co najmniej z 1944 roku, wszystko w jej wnętrzu idealnie się zachowało dzięki gumowej plombie.

skrzynia4

Wszystko w jak najlepszym stanie. Nieprawdopodobne.

skrzynia5

Ubrania żołnierza wyglądały jak nowe, a historycy mogli dowiedzieć się kilku wskazówek na temat właściciela skrzyni, analizując jego rzeczy. Mundur, pieniądze w portfelu i dokumenty dowodzą, że był niemieckim żołnierzem.

skrzynia6

eKurs: Doradca zawodowy z MEN
eKurs: Doradca zawodowy z MEN
75,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Doradca zawodowy z zaświadczeniem MEN za 75 zł w P&M Management Group (zamiast 199 zł)

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
30
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
11

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz