Home Kategorie Porady Masz problem z popękanymi piętami? Sprawdź ten genialny, domowy sposób.

Masz problem z popękanymi piętami? Sprawdź ten genialny, domowy sposób.

Na pewno wiesz, że cytryna ma mnóstwo pozytywnych właściwości dla naszego zdrowia. Czy wiedziałeś jednak, że pomoże także z popękanymi piętami?

Żaden drogi krem czy maść dostępne w sklepach nie przyniosą takich efektów, jak ta prosta i tania metoda. Zabieg ten jest tak skuteczny, bo skorka z cytryny ma właściwości regeneracyjne. Aby przygotować ten niesamowity zabieg potrzebujesz:

  • 1 dużej cytryny
  • Krem nawilżający lub olejek do ciała
  • Skarpetki

Instrukcje:

Przekrój cytrynę na pół i wyciśnij z niej sok. Aby przeprowadzić kurację dla pięt będziesz potrzebować tylko kawałka skórki z cytryny wraz z miąższem. Przyłóż połówkę cytryny bezpośrednio do pięty, następnie załóż skarpetki i trzymaj je na stopach przez około pół godziny. Po tym czasie zdejmij skarpetki, wyrzuć skórkę z cytryny, wyszoruj stopy, nałóż krem i załóż skarpetki.

Skórka z cytryny i jej miąższ są bogate w olejki eteryczne, które mają właściwości zmiękczające i regenerujące skórę. Właśnie dlatego ta metoda jest tak skuteczna. Najlepsze jest jednak to, że nie musisz nawet złuszczać pięt, a efekty i tak będą widoczne.

Należy pamiętać, że żeby leczenie było skuteczne, należy powtarzać proces 2 – 3 razy w tygodniu. Jeżeli będziesz tak robić, skóra Twoich stóp będzie piękna i gładka.

Źródło: Projekt Natura

Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
Depilacja E-Light, fotoodmładzanie
99,99 zł
297,00 zł
Oferta zakończona!
Zabiegi depilacji laserowej E-Light (IPL + RF) na wybraną partię i więcej od 99,99 zł w NanoMed Spa Studio

Twoja reakcja?

Super
Super
44
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz