Home Kategorie Ludzie Staruszka z Zielonej Góry rozbroiła kierowcę. Internauci pokochali jej reakcję
31.90K

Staruszka z Zielonej Góry rozbroiła kierowcę. Internauci pokochali jej reakcję

Wideo z przesympatyczną panią, na pasach podbija serca internautów. Pan Karol jechał przez Zieloną Górę, gdy przed przejściem dla pieszych zobaczył staruszkę. Zatrzymał się, a kobieta podziękowała mu gestem, który zostanie na długo w myślach naszego kierowcy.

Star

Choć „zebra” jest miejscem, w którym to piesi mają pierwszeństwo, jednak nie zawsze przechodnie mogą tu liczyć poprawne zachowanie kierowców. Wciąż bardzo częste są sytuacje, w których próbujemy przejść przez pasy, a auta  nie zatrzymują się by nas przepuścić.

Ostatnio Pan Karol jechał przez Zieloną Górę, Mężczyzna spostrzegł stojącą przed przejściem kobietę i  zatrzymał się, by ustąpić jej pierwszeństwa ( W czasach pędu coraz mniej stać nas na takie małe gesty).  Zadowolona z obrotu spraw staruszka przechodząc przez pasy na chwile zatrzymała  się przed maską jego samochodu, odwróciła w stronę kulturalnego kierowcy, posłała mu buziaczka i pomachała radośnie.

Pan Karol tak ucieszył się jej reakcją, że zamieścił w internecie nagranie z rejestratora w swoim samochodzie. W tej chwili filmik ma już ponad 250 tys  odsłonięć na YouTubie, i z każdą chwilą zdobywa ich coraz więcej.

 

Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
49,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor terapii zajęciowej z zaświadczeniem MEN za 49 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
453
Ha ha
Ha ha
18
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz