Home Kategorie Poruszające Tragedia na Dolnym Śląsku. Matka i babcia zakopały nowo narodzone dziecko w dziurze z fekaliami. Chłopiec jeszcze żył…

Tragedia na Dolnym Śląsku. Matka i babcia zakopały nowo narodzone dziecko w dziurze z fekaliami. Chłopiec jeszcze żył…

Do tej straszliwej zbrodni doszło we wsi Kłobuczyn. Zaraz po urodzeniu dziecka, 21-letnia kobieta włożyła je do plastikowego worka i wraz z matką zakopały w dole z fekaliami.

W ten sposób kobiety postanowiły pozbyć się problemu. W ubiegły piątek usłyszały zarzuty. Obydwie odpowiedzą za doprowadzenie do śmierci noworodka.

Aż ciężko uwierzyć w to, do czego doszło 12 września w Kłobuczynie. Prokurator przesłał do sadu akt oskarżenia, z którego wynika, że zaraz po porodzie, który miał miejsce w łazience, młoda matka i babcia dziecka wrzuciły je do dziury w starej latrynie i zasypały ziemią.

21-letnia Anna R. i jej 45-letnia matka Teresa Sz. odpowiedzą za tę przerażającą zbrodnię przed sądem. Matka i babcia chłopca usłyszały zarzut narażenia dziecka na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i doprowadziła do jego zgonu.

W trakcie śledztwa wykazano, że chłopiec zaraz po porodzie jeszcze żył. Gdyby urodził się w szpitalu, a nie w domu, miałby szanse na normalne życie. W Urzędzie Stanu Cywilnego pośmiertnie zarejestrowano go jako Adama. Tymczasem jego matka potraktowała go jak śmiecia, którego należało się jak najprędzej pozbyć.

Dla 21-latki był to trzeci poród. Ojciec dziecka nie usłyszał zarzutów i w sprawie występuje w roli świadka. Oskarżone nadal przebywają w areszcie tymczasowym.

nowo1

Głodujące dzieci w wieku dziewięciu lat zmuszane do seksu oralnego przez funkcjonariuszy ONZ!

Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
Polmed: markery nowotworowe - ponad 300 lokalizacji
99,99 zł
Oferta zakończona!
Pakiet badań markerów nowotworowych od 99,99 zł - 300+ lokalizacji w ponad 180 miastach z Centrum Medycznym Polmed

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz