Home Kategorie Poruszające Wyrzucił noworodka do śmietnika. Wtedy pojawił się ten pies i stało się coś… niezwykłego!

Wyrzucił noworodka do śmietnika. Wtedy pojawił się ten pies i stało się coś… niezwykłego!

Takie historie wyciskają łzy z oczu. Gdy człowiek okazał się bezwzględną istotą, pies uratował życie dopiero co narodzonego dziecka.

Maluch z pewnością do końca swoich dni będzie wdzięczny czworonogowi. Zwierzak wyjął go ze śmietnika, a później zrobił coś niezwykłego.

Ta historia idealnie pokazuje, że zwierzęta potrafią być bardziej ludzkie, niż sam człowiek. Zwyrodnialec postanowił pozbyć się „problemu” w najgorszy, możliwy sposób.

Aby uciec przed odpowiedzialnością i problemami związanymi z rodzicielstwem, wyrzucił noworodka na śmietnik, tym samym skazując go na pewną śmierć. Los malucha byłby przesądzony, gdyby nie nadeszła pomoc ze strony… psa.

Zwierzak usłyszał płacz dziecka i od razu skierował się w stronę śmietnika. Wyciągnął biedne maleństwo, a później zrobił coś niezwykłego.

pies1

Delikatnie złapał dziecko w pysk i zaniósł w kierunku przechodniów, którzy nawet nie wiedzieli, że przechodzą obok śmietnika, w którym jeszcze chwilę temu leżało dziecko.

pies2

Od razu powiadomiono służby ratunkowe i malcem zajęli się lekarze. Noworodek przeżył dzięki dzielnemu psu i może teraz cieszyć się życiem.

Aktywista Rone Mathieu tak skomentował to zajście:

– „Pies znalazł dzieciątko w koszu na śmieci i pokazał je przechodniom, którzy zabrali go do szpitala. Dzięki psu, to niemowlę żyje. Czasami zwierzęta mają więcej serca niż ludzie…”

pies3

pies4

Daria ma 14-lat i spodziewa się drugiego dziecka. Tym razem ojcem jest 30-letni znajomy dziewczynki?

eKurs: Junior Graphic Designer
eKurs: Junior Graphic Designer
29,00 zł
99,00 zł
Oferta zakończona!
Kurs online: 3-miesięczny dostęp do kursu Junior Graphic Designer za 29 zł i więcej z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
40
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
7
Smutny
Smutny
20
Zły
Zły
9

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz