Home Kategorie Poruszające [18+] Okładał 4-latkę kablem. Jej rodzice patrzyli na to, ale nie reagowali.

[18+] Okładał 4-latkę kablem. Jej rodzice patrzyli na to, ale nie reagowali.

To przerażające zdarzenie miało miejsce w Krasnojarsku. Kiedy policjanci przybyli na miejsce, zastali straszny widok.

Ojczym okrutnie znęcał się nad 4-letnią dziewczynką. Nie reagowała na to ani jej matka, ani biologiczny ojciec.

Irina i jej mąż mieli dwójkę dzieci. Ich małżeństwo jednak nie przetrwało. Pomimo tego nadal mieszkali pod jednym dachem, bo żadne z nich nie chciało się wyprowadzić. W końcu kobieta postanowiła, że uprzykrzy swojemu byłemu mężowi życie w bardzo perfidny sposób. Poznała 20-letniego Tadżyka, który stał się częstym gościem w domu.

Doszło do tego, że mężczyzna zaczął czuć się jak u siebie. To jednak nie wszystko. Postanowił też dołożyć swoje trzy grosze do wychowania dzieci swojej partnerki.

bicie1

Młody mężczyzna wpadł w szał. Złapał za kabel od ładowarki i zaczął bić nim wijące się z bólu dziecko. To jednak mu nie wystarczyło. Wziął więc pasek od spodni i zaczął nim celować w dziewczynkę. Katował bezbronną 4-latkę, a wszystkiemu przyglądali się rodzice. Nic jednak nie zrobili. Wiele wskazuje na to, że i matka i ojciec bali się 20-latka.

Po tym zajściu matka nasmarowała rany córki maścią. Nikt jednak nie zabrał jej do lekarza, ani nie zawiadomił policji. Na szczęście do ojca dziewczynki przyszedł kolega. Kiedy zobaczył w jakim stanie jest 4-latka, poinformował odpowiednie służby.

bicie2

Dziewczynka od razu trafiła do szpitala, a jej siostra do placówki opiekuńczej. Na razie dzieci nie wrócą do rodziców. Agresywny mężczyzna został aresztowany. Jego okrucieństwo przeraziło wszystkich, nawet policjantów…

bicie3

Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
Kursy online: Instruktor terapii zajęciowej z MEN
49,00 zł
63 dni
do końca oferty!
Kurs online: Instruktor terapii zajęciowej z zaświadczeniem MEN za 49 zł w Akademii Dietetycznie Poprawni

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
39
Zły
Zły
85

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz