Home Kategorie Poruszające 83-letnia pani Maria rozdawała ulotki, aby spłacić komornika. Od tamtego czasu sporo się zmieniło.

83-letnia pani Maria rozdawała ulotki, aby spłacić komornika. Od tamtego czasu sporo się zmieniło.

Z pewnością słyszeliście o pani Marii, która rozdawała ulotki, aby móc spłacić komornika i dorobić do emerytury. Jej historia poruszyła tysiące osób.

Internauci zastanawiali się, jak mogą pomóc starszej pani, aby mogła w końcu odpocząć i wieść godne życie. Ona jednak nie chciała pomocy. Planowała pracować do 90 albo i nawet 100. W rozmowie z portalem natemat.pl powiedziała:

– „Kochana, sama w domu, to bym zwariowała. Tutaj chociaż między ludźmi jestem. Mnie jest dobrze, tak jak jest.”

Staruszka pomimo oferowanej pomocy nie zmieniła zdania i nadal pracuje, ale teraz bez nerwów. Zorganizowano zbiórkę pieniędzy, aby kobieta mogła spłacić komornika. Niedawno opublikowano, na co przeznaczono zebrane pieniądze, czyli 11,012 zł.

Pan Jacek Bogiel, komornik, w rozmowie z redaktorami powiedział:

– „Już w piątek wpłynął do mnie przelew od pani Darii Różańskiej z redakcji naTemat na spłatę zadłużenia pani Marii. W tej chwili piszemy postanowienie i odwołanie do ZUS. Wkrótce pani Maria otrzyma pismo o braku zadłużenia.”

rach1

Po spłacie długów pani Maria resztę pieniędzy chciała oddać dzieciom. Redaktorzy podkreślali jednak, że ludzie wpłacali je z myślą o tym, aby pomóc jej. Wtedy 83-latka przyznała, że nie widzi na jedno oko i jeśli jest na tyle pieniędzy, to chciałaby, aby usunięto jej zaćmę. Tak też zrobiono. Lekarze, którzy przeprowadzali zabieg zrzekli się swoich honorariów, więc zapłacono wyłącznie za soczewkę i materiały potrzebne do operacji. W sumie kosztowało to 3000 zł.

rach2

Kolejna część pieniędzy została przeznaczona na leki dla pani Marii. Lekarze przed i po operacji przepisali jej krople do oczu, które kosztowały w sumie 271,28 zł.

rach3 rach4

Wzrok 83-latki znacznie się poprawił. Na portalu natemat.pl możemy przeczytać:

– „W środę byliśmy z panią Marią na konsultacji. 83-latka bez problemu, przy zakrytym prawym (zdrowym) oku, odczytała litery, które lekarz wyświetlił na ścianie znajdującej się przed nią.”

Pani Maria w jednej z gazet przeczytała, że 10-letnia Gabrysia potrzebuje pilnie pomocy. Resztę pieniędzy chciała przekazać na jej leczenie.

– „Ma nowotwór brzuszka. Szkoda dziecka. Jak o niej przeczytałam, to aż się popłakałam. I to, co zostanie, to koniecznie chciałabym przekazać na leczenie Gabrysi.”

rach5

Pani Maria to wspaniała kobieta, która myśli o innych. To cudowne, że udało się jej pomóc.

Ma biust w rozmiarze 32T. W samolocie spotkała ją „straszna sytuacja”.

Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
Masaż relaksacyjny lub pakiet spa
71,99 zł
200,00 zł
34 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny (89,99 zł) lub pakiet spa (od 149,99 zł) w instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz