Home Kategorie Życie Nostradamus przewidział jakie katastrofy zdarzą się w 2018 roku. Część przepowiedni już się sprawdziła.
4.17K

Nostradamus przewidział jakie katastrofy zdarzą się w 2018 roku. Część przepowiedni już się sprawdziła.

Nostradamus przewidział jakie katastrofy zdarzą się w 2018 roku. Część przepowiedni już się sprawdziła.

Najbardziej znany jasnowidz w historii świata twierdził, że tok 2018 nie będzie dobry dla ludzkości. Najgorsze, że część jego przepowiedni już się sprawdziła.

Nostradamus, a właściwie Michel de Nostredame zasłynął swoimi trafnymi przepowiedniami. Najbardziej znanymi zapiskami francuza są te dotyczące końca świata. W swoich publikacjach jasnowidz uwzględnił również rok 2018.

Jedną z jego przepowiedni, która sprawdziła się jest globalne ocieplenie. Podobno w 2018 roku ma ono spowodować, że niebo otworzy się, a pola będą płonąć żywym ogniem.

Kolejną jego wizją jest śmierć papieża, a nawet III Wojna Światowa, którą przepowiadał też polski wróżbita Krzysztof Jackowski.

– „Mabus wkrótce umrze, a po tym zdarzeniuStraszne zniszczenie ludzi i zwierząt.W jednej chwili człowiek będzie świadkiem zemsty,Setki rąk, pragnienia, głodu – kiedy kometa przeleci.”

Jedną z najbardziej przerażających publikacji jest ta dotycząca wielkiego trzęsienia ziemi, które spowoduje straty na całym świecie i wywoła kolejny kryzys gospodarczy.

Zapiski astrologa mówią też o erupcji jednego z najbardziej niebezpiecznych wulkanów na świecie. W 2018 roku ma wybuchnąć Wezuwiusz.

Mamy nadzieję, że Nostradamus jednak się pomylił, a naszej planecie nie przydarzą się tak potężne katastrofy.

Park trampolin: bilety
Park trampolin: bilety
16,99 zł
25,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Park trampolin: bilet dla 1 osoby za 16,99 zł i więcej opcji w Jump6 (do -35%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
16
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
14
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz