Home Kategorie Poruszające „Siniaki” 7-letniej dziewczynki zaczęły wyglądać coraz gorzej. Gdy matka orientuje się, co się stało jest już za późno.

„Siniaki” 7-letniej dziewczynki zaczęły wyglądać coraz gorzej. Gdy matka orientuje się, co się stało jest już za późno.

Miłosna historia Aimee i jej nowego męża Craiga była idealna na wszystkie możliwe sposoby, a ich miodowy miesiąc dopiero się zaczynał. Niedługo potem jednak ich piękny sen zmienił się w koszmar.

Wszystko zaczęło się, gdy na ciele córki Aimee, Brogan zaczęły pojawiać się czarne i niebieskie ślady.

siniak1

Gdy Aimee i Craig pobrali się, 7-letnia córka kobiety była oczywistym wyborem na druhną. Jednak już 14 dni po tym, jak stała u boku rodziców przy ołtarzu, dziewczynka musiała walczyć o życie.

siniak2

Z początku wszyscy sądzili, że siniaki na ciele dziewczynki pojawiły się przez to, że po prostu jest dzieckiem i nabiła je podczas zabawy. Lekarze z lokalnego szpitala zbagatelizowali problem.

To może Cię zainteresować:  Robert Lewandowski prosi swoich fanów o pomoc. Sytuacja jest dramatyczna.

Jednak, gdy te ślady zaczęły rozprzestrzeniać się po reszcie ciała dziewczynki, jej mama wiedziała, że jest to coś poważniejszego. Zabrała córkę z powrotem do szpitala. Tym razem lekarze szybko zorientowali się, co jest nie tak.

siniak3

Brogan zaczęła mieć objawy zapalenia opon mózgowo-rdzeniowych i szybko przewieziono ją do Szpitala Dziecięcego w Birmingham.

Choroba ta może być zagrożeniem dla życia, a ze względu na to, że leczeniu u Brogan zaczęło się późno, lekarze mieli ciężkie zadanie.

siniak4

Aby uratować życie dziewczynki, musieli amputować jej lewą stopę.

To może Cię zainteresować:  Horror w trakcie rozpoczęcia roku szkolnego. 40-latek wtargnął z nożem i rozpoczął rzeź.

– „Tamten tydzień całkowicie zmienił moje podejście do życia. Pokazał mi co jest ważne, a co nie oraz kto jest prawdziwym przyjacielem” – opowiada Aimee, matka dziewczynki.

siniak5

Lekarze odcięli palce dziewczynki i zamontowali na ich miejsce protezę. Później jednak okazało się, że cała stopa stwarza zagrożenie dla życia 7-latki. Podjęto więc decyzję o całkowitej jej amputacji.

siniak6

Kurs online: Stylizacja paznokci 
Kurs online: Stylizacja paznokci 
59,00 zł
99,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Podstawy stylizacji paznokci z zaświadcz. ukończenia kursu za 59 zł z P&M Management Group (zamiast 99 zł)

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
17
Ha ha
Ha ha
8
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
382
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz