Home Kategorie Ludzie Kelnerka przekazuje pewnej parze liścik. Gdy czytają go na parkingu są w potężnym szoku.

Kelnerka przekazuje pewnej parze liścik. Gdy czytają go na parkingu są w potężnym szoku.

W obecnych czasach gdzie się nie obejrzeć jesteśmy zalewani doniesieniami o strzelaninach, kłamstwach i tragediach. Ta historia jednak nie jest taka.

W zeszłym roku, gdy huragan Harvey nawiedził Teksas, około 100 cm sześciennych wody spadło w ciągu 4 dni na Houston, powodując potężną powódź i zmuszając wielu ludzi do opuszczenia swoich domów w trybie natychmiastowym.

Wśród tych ludzi byli Carlos Sepeda Jr., jego żona Tammy i ich rodzina. Cały dorobek postawili na jakichkolwiek podwyższeniach, ale okazały się one za niskie dla potężnej wody. Ta tragiczna historia ma jednak pewien promyk nadziei, a wszystko dzięki kelnerce Mary Gough.

Gdy potężna powódź spowodowana przez huragan Harvey pochłonęła dorobek życia Carlosa i Tammy, pojechali oni kilkaset kilometrów na północ do matki kobiety, aby uciec przed żywiołem. Tam kobieta zabrała ich na obiad do lokalu Sam’s Restaurant.

To może Cię zainteresować:  Wrócił z misji wcześniej niż myślała jego mama. Sposób, w jaki ją powitał, wzruszył kobietę do łez.

notka1

Gdy rodzina usiadła, aby razem zjeść temat huraganu naturalnie został poruszony i trafił do uszu Mary Gough. Kobieta widziała reportaże na temat niszczącego żywiołu w telewizji i natychmiast postanowiła, że musi pomóc.

notka2

Gdy rodzina skończyła posiłek i wszyscy zbierali się do wyjścia, Mary wcisnęła Tammy złożoną kartkę. Gdy kobieta wyszła na parking, zerknęła na kartkę.

To, co zobaczyła zszokowało ją. Od razu pokazała wiadomość Carlosowi i reszcie rodziny. Na kartce było napisane:

„To niewiele w porównaniu do waszej straty. Kupcie coś wyjątkowego. Niech was bóg błogosławi. Modlę się za was.”

Wewnątrz znajdował się też banknot 100-dolarowy.

notka3

Carlos i Tammy wrócili do środka, aby oddać pieniądze twierdząc, że to za wiele. Ale kobieta nie słuchała ich i nie chciała przyjąć pieniędzy.

To może Cię zainteresować:  Tuż po niszczycielskim huraganie w Teksasie zauważono psa, który trzymał coś dzielnie w pysku.

Mary zaproponowała nawet, że odda im stół i kilka krzeseł, aby mogli na nowo zacząć urządzać swój dom. Carlos był bardzo wdzięczny i postanowił opisać tę sytuację na Facebooku, aby świat dowiedział się o pięknym geście Mary. W tym momencie jego post ma ponad 80 tys. reakcji, 6 tys. komentarzy i został udostępniony blisko 30 tys. razy.

My również jesteśmy poruszeni hojnością kelnerki, która postanowiła pomóc zupełnie obcym jej ludziom. Piękna historia, którą warto podzielić się z innymi.

Źródło: facebook.com

Wstęp do papugarni
Wstęp do papugarni
8,99 zł
12,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Od 8,99 zł: bilet wstępu do Papugarni Białystok

Twoja reakcja?

Super
Super
46
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
3
Smutny
Smutny
3
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz