Home Kategorie Poruszające Mężczyzna myślał, że zaraz uratuje olbrzymiego bobra, który utknął w rzece. Gdy podszedł bliżej, uświadomił sobie coś niewyobrażalnego.

Mężczyzna myślał, że zaraz uratuje olbrzymiego bobra, który utknął w rzece. Gdy podszedł bliżej, uświadomił sobie coś niewyobrażalnego.

Zwykle, gdy jestem z psem wszystko jest w porządku. Oddycham świeżym powietrzem, rozmyślam nad życiem, czy słucham muzyki.

Jednak od czasu do czasu mój pies łapie trop czegoś i zaczyna biec w las. Zwykle nad tym nie myślę, ale czasem nachodzi mnie myśl, co wyczuł mój czworonóg.

Gdy Jim Passmore poszedł na spacer ze swoimi psami w Oklahomie, odkrył coś w pobliskim potoku.

Z początku mężczyzna myślał, że to ogromny bóbr utknął na krawędzi wody. Okazało się to czymś zupełnie innym.

Ponieważ w okolicy żyją bobry, nie było to niczym dziwnym, że Jim sądził, iż znalazł jednego.

Po przyjrzeniu się zwierzakowi, mężczyzna zrozumiał, że był to wymęczony, stary pies. Zadzwonił po odpowiednie służby i wspólnie wyciągnęli zwierzę na brzeg.

bobr1

Pies, który wkrótce otrzymał imię Teddy miał sporą nadwagę i miał problem z poruszaniem. Wiek psa i jego nadwaga sprawiały, że czworonóg nie mógł wydostać się z wody.

Na szczęście ratownikom udało się go uratować i przewieźć do Alta Vista Animal Hospital.

bobr2

Jednak nie był to jedyny raz, gdy życie Teddy’iego miało zostać uratowane. Gdy zwierzak wrócił do siebie, postanowiono go uśpić, gdyż w szpitalu nie było dla niego miejsca. Leżał za kratami, oczekując śmierci.

bobr3

Na szczęście ludzie z Oklahoma Alliance for Animals przygarnęli Teddy’iego. Pies był nieśmiały i bał się ludzi, a miłośnicy zwierząt sądzili, że przygarniając go kupią mu nieco czasu na znalezienie kochającej rodziny.

bobr4

Zdawało się, że nikt nie chce psa. Jego poprzedni właściciel zniknął bez śladu i nikt jakoś nie miał ochoty zaopiekować się starszym psem.

Wtedy też pojawił się bohater imieniem Jessie. Opiekował się Teddym jeszcze w Alta Vista Animal Hospital i był jedną z niewielu osób, którym pies ufał.

bobr5

Teraz Teddy czuje się lepiej niż kiedykolwiek i żyje na farmie Jessiego wraz z innymi psami. Dostaje sporo jedzenia, biega wolny i spokojny. Czy to nie piękne?

bobr6

Źródło: facebook.com

eKurs: Junior Graphic Designer
eKurs: Junior Graphic Designer
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: 3-miesięczny dostęp do kursu Junior Graphic Designer za 29 zł i więcej z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
56
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
5

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz