Home Kategorie Niesamowite Długość Twoich palców zdradza to jakim jesteś człowiekiem. Sprawdź czy wszystko się zgadza.

Długość Twoich palców zdradza to jakim jesteś człowiekiem. Sprawdź czy wszystko się zgadza.

Naukowcy odkryli coś niezmiernie fascynującego w ludzkich dłoniach. Ukryte są w nich cechy Twojej osobowości. Sekret leży w długości palca serdecznego i wskazującego.

Te długości pokazują ile testosteronu nabyłeś w ciągu dziewięciu miesięcy, które spędziłeś w łonie matki. Testosteron może wpływać na osobowość, więc da się w ten sposób rozróżnić pewne cechy danego człowieka, patrząc wyłącznie na jego palce.

re0

Istnieją trzy typy dłoni. Nazwijmy je A, B i C. Dzisiaj dowiesz się jaki typ posiadasz i co to oznacza.

Typ A: palec serdeczny jest dłuższy niż palec wskazujący

re1

Osoby z dłuższym palcem serdecznym zwykle są bardziej atrakcyjne. Są też bardziej agresywne i chętniej podejmują ryzyko. Naukowcy odkryli również, że ludzie posiadający dłuższy palec serdeczny posiadają tendencję do zarabiania większych pieniędzy niż ich odpowiedniki z krótszymi palcami.

Typ B: palec serdeczny jest krótszy niż palec wskazujący

re2

Ludzie o krótszym palcu serdecznym maja wysokie mniemanie o sobie, a nawet mogą być narcystyczni. Lubią być sami i niechętnie zgadzają się na towarzystwo innych. Stąd też w kwestii miłości są niedostępne, uparte i ciężko im zaimponować. Dodatkowo ich zmysły są często bardziej wyostrzone niż u innych typów.

Typ C: palec serdeczny i palec wskazujący są tej samej długości

re3

Ludzie posiadający równej długości palec wskazujący i serdeczny są bardzo pokojowo nastawione do innych osób. Są to dobrzy mediatorzy, ale też kochający i lojalni partnerzy. Są często bardziej zrównoważeni niż inni, a także skromniejsi i bardziej powściągliwi.

Jakiej długości są Twoje palce? Czy powyższe opisy sprawdziły się w Twoim wypadku? Daj nam znać w komentarzach.

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
89,00 zł
270,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety wellness & spa do wyboru dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss & Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
98
Ha ha
Ha ha
29
Wow
Wow
13
Smutny
Smutny
7
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz