Home Kategorie Niesamowite „Wasze dziecko nie żyje” – powiedział lekarz. Niedługo później mocno żałował stwierdzenia zgonu…

„Wasze dziecko nie żyje” – powiedział lekarz. Niedługo później mocno żałował stwierdzenia zgonu…

Śmierć bliskiej osoby dla każdego jest ciężkim przeżyciem i trzeba mnóstwo czasu, aby przynajmniej w jakimś stopniu dojść do siebie.

Rodzina Eshwara Pavade wiedziała, że czeka ich trudny okres. Nie wyobrażali sobie jednak tego, co może stać się w czasie pogrzebu.

Historia wydarzyła się, gdy mieszkający w Mumbaju Eshwar poczuł się bardzo źle. Postanowił odwiedzić swoją rodzinę w pobliskim Ghanagagapur swoją rodzinę. Później trafił do szpitala w Sopalur. Stan mężczyzny bardzo szybko się pogarszał, aż pewnego dnia zapadł w śpiączkę. Niedługo potem lekarz przekazał rodzinie, że Eshwar zmarł.

To może Cię zainteresować:  Tragiczny błąd w klinice. Lekarz dokonał aborcji niewłaściwej pacjentce.

Pogrzeb mężczyzny odbył się 12 lipca. Na uroczystości zebrała się cała rodzina i przyjaciele. W pewnym momencie ktoś powiedział, że gdy przytulał się do Eshwara, jego klatka piersiowa unosiła się w górę i w dół.

syn1

Oczy Eshwara zaczęły powoli się otwierać, wprawiając tym wszystkich w osłupienie. Eshwar żył!

Na szczęście obudził się w idealnym momencie. Niedługo zostałby zakopany żywcem. Mężczyzna trafił do szpitala . Eshwar nadal odbywa leczenie. Lekarze twierdzą, że mężczyzna powróci do zdrowia, ale musi minąć trochę czasu.

To może Cię zainteresować:  Kobietę rozerwało podczas porodu. Lekarze z podwarszawskiego szpitala odesłali ją do domu.

Jego rodzina nie może wyjść z szoku po tym, co się stało. Wiedzą, że nie pozostawią tego bez nauczki dla lekarza, który stwierdził, że Eshwar nie żyje. Chcą pozwać go do sądu. Liczymy na to, że Eshwar wróci do zdrowia, zarówno fizycznego, jak i psychicznego po traumie, którą przeżył.

Masaż klasyczny, ajurwedyjski
Masaż klasyczny, ajurwedyjski
59,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż relaksacyjny, klasyczny, ajurwedyjski, bańką chińską i więcej od 49 zł w Beauty Body Clinic® w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
13
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
77
Smutny
Smutny
96
Zły
Zły
23

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz