Home Kategorie Porady Wystarczy, że dodasz łyżeczkę TEGO SKŁADNIKA do zwykłego szamponu, aby ulepszyć jego działanie.

Wystarczy, że dodasz łyżeczkę TEGO SKŁADNIKA do zwykłego szamponu, aby ulepszyć jego działanie.

Ten niesamowity składnik jest tani, ogólnie dostępny i pewnie masz go w kuchni. Pomoże on oczyścić włosy i skórę głowy, ale ma też o wiele więcej genialnych właściwości.

Sól dodana do szamponu to prosty i genialny trik. Sprawdź tylko, co potrafi.

sol1

#1. Przyspiesza porost włosów

sol2

Sól stymuluje porost włosów. Dzięki niej stają się one mocniejsze, widoczne, zdrowsze i rosną o wiele szybciej. Wystarczy dodać ją do szamponu, a w trakcie mycia przez chwilę masować skórę głowy tak, aby sól mogła na nią oddziaływać. Efekty widać już po kilku tygodniach.

#2. Leczy łupież

sol3

Efekt bakteriobójczy soli przyda się w przypadku łupieżu. Nie dość, że usuwa ona martwe komórki, to stymuluje też krążenie krwi. Pamiętaj, że gdy korzystasz z szamponu z solą, należy wykonać kilkuminutowy masaż skóry głowy.

#3. Zapobiega przetłuszczaniu

sol4

Każdy kto boryka się z problemem przetłuszczania skóry głowy wie, jak nieefektownie wyglądają tłuste włosy. By temu zapobiec dodajcie łyżkę soli na 100 ml szamponu i dobrze wymieszajcie. Już po pierwszym użyciu zauważycie znaczącą różnicę, a włosy będą się mniej przetłuszczać!

Porada

Jeśli Twoje włosy są bardzo suche, po użyciu solankowego szamponu, nałóż na włosy odżywkę lub olejek. Nie stosuj soli jeśli borykasz się ze stanami zapalnymi skóry.

Mezoterapia igłowa PREMIUM
Mezoterapia igłowa PREMIUM
59,00 zł
200,00 zł
120 dni
do końca oferty!
Odmładzająca mezoterapia igłowa okolicy oka NCTF 135 od 59 zł w Heaven Beauty & Spa

Twoja reakcja?

Super
Super
4
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz