Home Kategorie Poruszające Lekarz przyłapany na celowym wykrywaniu raka u zdrowych ludzi. Jego ofiarą padło 1200 osób.

Lekarz przyłapany na celowym wykrywaniu raka u zdrowych ludzi. Jego ofiarą padło 1200 osób.

Opieka zdrowotna powinna być na najwyższym poziomie i cieszyć się zaufaniem ludzi. Powinna obejmować zarówno zapobieganie, jak i leczenie problemów zdrowotnych.

Często jednak zdarza się, że lekarze wcale nie dbają o jak najlepsze interesy swoich pacjentów. Praca w służbie zdrowia to zawód zorientowany na chorobę, który traktuje leczenie objawów przy pomocy leków, zamiast analizować całość i stosować również profilaktykę.

Lekarze nie zawsze mają na uwadze dobro pacjentów. Medycyna i opieka zdrowotna są bardzo dochodowym biznesem. Dla niektórych liczą się tylko zyski.

Niektórzy lekarze nawet fałszywie diagnozują u ludzi choroby, aby zarobić więcej pieniędzy. Może i ciężko w to uwierzyć, ale to prawda.

Dr Farid Fata z Michigan trafił przed sąd za celowe i niepoprawne diagnozowanie nowotworów.

Pacjenci bez raka słyszeli od Faty straszną diagnozę. Lekarz przyznał też, że podawał im chemioterapię. Wszystko w imię zysków.

Dr Sayed Mohammed, emerytowany onkolog, przyznał, że nie jest to nowy trend. Widział takie działania już 10 lat temu. Jak sam mówi, tacy lekarze są pozbawieni skrupułów, jak biznesmeni bez sumienia. Problem polega jednak na tym, że zamiast kupować od nich produkty, musisz zaufać im swoim zdrowiem i życiem.

Fata działał w ten sposób w latach 2009 – 2016. Jego ofiarami padło 1200 osób.

Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że część z tych osób była diagnozowana poprawnie, ale nadal spora część otrzymywała chemioterapię zupełnie niepotrzebnie, wystawiając się w ten sposób na poważne konsekwencje zdrowotne.

Problem leży w kwestii, że nie ma zysków z zapobiegania chorobom. Nie ma też zysku z leczenia ich w naturalny sposób lub poprzez zmianę diety i stylu życia. Zysk czerpany jest z drogich leków i metod oraz niekończących się wizyt u specjalistów.

Jazda off-road ze szkoleniem
Jazda off-road ze szkoleniem
199,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Jazda off-road ze szkoleniem i nagraniem od 199,99 zł oraz bonem rabatowym i więcej od Beskidzkie4x4
To może Cię zainteresować:  Posypał kanapki kolegów rtęcią. Jeden nie żyje, dwóch ma uszkodzone wątroby.

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz