Home Kategorie News Kierowca wjechał autem w znaną aktorkę Annę Muchę. Potem miał ją pobić…
21.94K

Kierowca wjechał autem w znaną aktorkę Annę Muchę. Potem miał ją pobić…

Anna Mucha została potrącona przez samochód. Znana aktorka była świadkiem wypadku, w którym poszkodowany został mężczyzna. Mucha ruszyła mu na pomoc. Wtedy doszło do czegoś strasznego.

Aktorka została potrącona przez wariata, który później wyszedł z auta i brutalnie ją pobił! Poszkodowany został również partner Anny Muchy, który starał się bronić ukochanej.

Mucha stała w ogromnym korku na ulicy Jana Pawła II w Warszawie, który powstał przez wypadek. Kiedy aktorka dowiedziała się o tym, natychmiast wysiadła ze swojego samochodu i pobiegła na miejsce zdarzenia, aby pomóc poszkodowanym. Wtedy jeszcze nie wiedziała, że to ona za moment będzie potrzebować pomocy.

Jak przekonuje Mucha, jeden ze stojących w korku kierowców, który prowadził srebrne BMW z brytyjską rejestracją, miał dość stania w korku i wjechał w ulicę, gdzie był poszkodowany oraz udzielająca pomocy Mucha.

Kierowca potrącił aktorkę i nie udało mu się przejechać, co jeszcze bardziej go poirytowało. To jeszcze nie koniec tej historii.

Według relacji Muchy, wściekły kierowca wysiadł z samochodu i zaczął krzyczeć. Miał grozić aktorce i jej partnerowi pobiciem, jeśli nie zejdzie mu z drogi. W końcu miało dojść do rękoczynów.

To może Cię zainteresować:  Przerażające nagranie ze zderzenie TIR-a z pociągiem. Scena rodem z filmu „Oszukać przeznaczenie”.

Marcel Sroka, partner aktorki, próbował odciągnąć napastnika od Anny Muchy, ale ten rzekomo zaatakował ich gazem. Później miał uderzyć Muchę i zbiec z miejsca zdarzenia.

– „O jeszcze na spokojnie. W trakcie udzielania pierwszej pomocy ten człowiek groził mi, uderzył mnie i zaatakował nas gazem łzawiącym. Po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Proszę o pomoc w znalezieniu go” – napisała aktorka.

Dzięki mediom społecznościowym agresora udało się namierzyć i zatrzymać. Jest przesłuchiwany przez policję.

Aktorka prawdopodobnie będzie musiała walczyć o sprawiedliwość z powództwa cywilnego, gdyż takie zdarzenie nie jest traktowane jako przestępstwo, a tylko jako wykroczenie.

mucha1

mucha2

Oskarżony przez Muchę mężczyzna opublikował oświadczenie, gdzie zaprzecza temu, co mówi aktorka. Poniżej możecie je przeczytać:

– „Szanowni Państwo, przed kilkoma godzinami polska aktorka Anna Mucha rozpoczęła relacje na swoim profilu z portalu Instagram dotyczącą sytuacji, którą przed momentem przeżyła – otóż pani Anna Mucha opublikowała video i zdjęcia srebrnego BMW na brytyjskiej rejestracji zaczynającą się na „YD06” oraz wizerunek kierowcy, wygłaszając przy tym nieprawdziwe informacje na temat kierowcy tego BMW oraz opisując zdarzenie, w którym brali udział wyżej wymienieni, niezgodnie z prawdą. Pani Anno – oświadczam, że Ja, Mariusz Keller, jestem kierowcą tego BMW, którego klakson wprawił w Panią szaleńczą furie na środku al. Jana Pawła II w Warszawie, iż postanowiła Pani rozwalić mi samochód. Widocznie Pani ego nie pozwala Pani na racjonalne myślenie w sytuacji kiedy udziela Pani pierwszej pomocy ofiarom wypadku (za co gorąco szanuje i zachęcam wszystkich do czerpania wzoru z tego elementu tej historii) ale jeśli nie panuje Pani nad sobą to może czas zastanowić się nad psychiatrą ? Manipulowanie historią i robienie z tego takiej szopki medialnej jaką Pani odstawiła z moim udziałem to naruszenie wielu paragrafów” – napisał oskarżony przez aktorkę.

To może Cię zainteresować:  Poznajcie Sophię – pierwszego robota, który dostał obywatelstwo Arabii Saudyjskiej.

Mężczyzna zapowiedział również podjęcie kroków prawnych przeciwko niej.

Źródło: pikio.pl

Japońska uczta
Japońska uczta
39,99 zł
52,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Japońska uczta: zestaw sushi (39,99 zł) z zupami (54,99 zł) i więcej w Oto Sushi w Bydgoszczy (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
8
Ha ha
Ha ha
12
Wow
Wow
8
Smutny
Smutny
23
Zły
Zły
24

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz