Home Kategorie Poruszające Personel schroniska potraktował go, jak potwora. Uważali, że jest bardzo groźny.

Personel schroniska potraktował go, jak potwora. Uważali, że jest bardzo groźny.

Bohater tej historii bardzo długo pogrążony był w mroku. Dzięki pomocy dobrych ludzi udało się go jednak uratować i obudzić w nim głęboko skryte dobro i miłość. Nico został uratowany z walk psów.

pies1

Psiak prawie nie słyszał i był w bardzo kiepskim stanie. Niestety w schronisku, gdzie się znalazł potraktowano go, jak potwora, bo wszyscy obawiali się drzemiącej w nim agresji. Nico został zamknięty w klatce, gdzie miał spędzić resztę swoich dni.

pies2

Pewnego dnia wykonano jednak to zdjęcie i upubliczniono, a zobaczyła je Kelly Gibson. Kobieta od razu poczuła, że musi zaopiekować się tym psem.

pies3

Kiedy Kelly przybyła na miejsce i popatrzyła w oczy zwierzaka, wiedziała, że pracownicy schroniska są w ogromnym błędzie. Oczy psa były wypełnione smutkiem i rezygnacją, ale również i dobrocią, a nie złością.

pies4

Kobieta zrobiła wszystko, aby uzbierać pieniądze i przenieść Nico do schroniska opiekuńczego w Indianie. W końcu się udało. Trzy miesiące później pies zmienił się nie do poznania.

pies5

Nico trafił też do wspaniałej rodziny, gdzie otoczony jest miłością i wsparciem. Ma nawet młodszą siostrę imieniem Brisby, a przy ich boku ciągle krążą dwa ciekawskie koty.

pies6

Nico rozkwitł wśród kochających go ludzi. Niestety, na jego grzbiecie zaczął rozwijać się straszliwy guz. Dzięki szybkiej reakcji opiekunów, operacji i leczeniu, najprawdopodobniej wszystko skończy się dobrze.

pies7

Nikt nie spodziewał się, że posądzany o taka agresję pies może być tak kochającym i oddanym towarzyszem.

pies8

Czyż nie jest uroczy?

pies9

eKurs: Specjalista ds. podatkowych
eKurs: Specjalista ds. podatkowych
59,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Specjalista ds. podatkowych z zaświadczeniem MEN za 79 zł z Online Edukacją

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz