Home Kategorie Poruszające Piesek zaczął płakać, kiedy jego właściciele sprzedali krowę, która go wychowywała.

Piesek zaczął płakać, kiedy jego właściciele sprzedali krowę, która go wychowywała.

Psy to bardzo wrażliwe i kochające istoty. Niestety wiele osób nadal tego nie rozumie. Dzisiaj mamy dla Ciebie historię pewnego czworonoga o imieniu Rookie, która poruszyła tysiące ludzi.

Psiak mieszka razem ze swoją rodziną na farmie w Korei Południowej. Chociaż w tym kraju psy zwykle nie są traktowane tak, jak powinny, na całe szczęście ten problem nie dotyczy Rookiego. Piesek otoczony jest miłością, a jego właściciele dbają o niego.

kr1

Gdy Rookie był jeszcze mały, stracił swoją matkę. Wtedy też pod swoje skrzydła wzięła go krowa, która również mieszkała na farmie. Została jego przybraną mamą i można spokojnie stwierdzić, że go wychowała. Ten duet stał się nierozłączny.

Właściciele psiaka dysponują ograniczonym budżetem. Gdy mieli kłopoty, zmuszeni byli sprzedać krowę. Pies był zdruzgotany.

Ból czworonoga był tak ogromny, że po stracie swojej przybranej mamy zaczął płakać. Właściciele psa mieli złamane serce, ale niestety, musieli sprzedać krowę.

kr2

Rookie nie mógł żyć bez krowy. Przestał nawet jeść. Pewnego dnia postanowił poszukać jej śladu. Po prostu musiał ją znaleźć. Jego właściciele nie wierzyli w to, co zobaczyli. Rookie znalazł miejsce, gdzie obecnie przebywała krowa!

kr3

Chociaż pies odetchnął z ulgą, gdy zobaczył, że krowa jest bezpieczna, nadal nie mógł przy niej być. Jego serce znowu pękło. Widząc, jak bardzo cierpi, właściciele stwierdzili, że nie mogą na to dłużej pozwalać. Sprowadzili krowę z powrotem.

kr4

Krowa wróciła już do swojego domu, a Rookie znów uronił łzy, ale tym razem z radości. Poruszajće spotkanie psa z krową możesz obejrzeć na poniższym filmiku.

Pakiet zabiegów pielęgnacyjnych
Pakiet zabiegów pielęgnacyjnych
129,99 zł
220,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet zabiegów na twarz, szyję, dekolt od 129,99 zł w gabinecie New Derm w Bydgoszczy (do -56%)

Twoja reakcja?

Super
Super
3
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz