Home Kategorie Niesamowite Przepowiednie na 2019 rok nie prezentują się zbyt pozytywnie. Oby żadna z nich się nie spełniła…

Przepowiednie na 2019 rok nie prezentują się zbyt pozytywnie. Oby żadna z nich się nie spełniła…

Nie każdy wierzy w przepowiednie. Decyzja o tym, co na ten temat sądzimy zależy od nas samych, ale warto dowiedzieć się, co może nas spotkać w roku 2019.

Już kilkukrotnie miały nawiedzić nas powodzie, wojny atomowe i naloty obcych. Do tej pory jednak nic z tego się nie spełniło. Co ma przynieść 2019 rok?

Broń jądrowa

Tego obawiają się wszyscy. Mówi się, że ataki przy pomocy broni jądrowej przewidział już Nostradamus, gdy wspominał o wojnie na niespotykaną skalę, której nie potrafimy sobie wyobrazić. Przewidywane miejsce tej katastrofy to Turcja.

To może Cię zainteresować:  Zatrzymał ich policjant drogówki, a później poprosił o coś niesłychanego.

prz1

Zima inna niż wszystkie

Ma nie być śniegu, ale za to zapanuje taki mróz, którego od dawna nie było. Zamiast opadów białego puchu – burze.

prz2

III Wojna Światowa

Od kilku lat w mediach mówi się o tym, że III Wojna Światowa jest nieunikniona. Niektórzy posuwają się nawet do snucia teorii, iż może powtórzyć się scenariusz z 1938 roku, gdy niemiecka drużyna odpadła z mistrzostw świata, a rok później rozpoczęła się wojna. W tym roku Niemcy również odpadli…

War

Azja atakuje

Święta Łucja miała przepowiedzieć, że na świecie dojdzie do czystek etnicznych. Azja ma zaatakować Rosję, a w wyniku tego biały człowiek wyginie.

To może Cię zainteresować:  To, co fotograf nagrał za kołem podbiegunowym sprawi, że będziesz płakać.

#world

Powstanie nowy kontynent

Globalne ocieplenie ma doprowadzić do sytuacji, w której niektóre kontynenty znikną z powierzchni planety, a z oceanów wydobędzie się nowy ląd.

London Bridge is Falling Down

Koniec świata

Zagładą świata przejmują się cały czas ci, którzy wierzą w przepowiednie, a wszystko przez słowa królowej Saby. Ludzie obawiają się jej przepowiedni, gdyż niektóre z nich spełniły się.

death

Masaż leczniczy z konsultacją
Masaż leczniczy z konsultacją
39,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł w Gabinecie Masażu Ogrodowa 19

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
4
Smutny
Smutny
8
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz