Home Kategorie Ludzie Przytrzymuje 10-letniego chłopca, który właśnie ma tatuowaną rękę. To nagranie jest zatrważające.

Przytrzymuje 10-letniego chłopca, który właśnie ma tatuowaną rękę. To nagranie jest zatrważające.

34-letnia Nikki Dickinson została aresztowana pod zarzutem zagrażania życiu dziecka.

Kobieta pozwoliła swojemu 10-letniemu synowi zrobić tatuaż, a relację z tego wydarzenia pozwoliła nakręcić i opublikować w internecie.

Na filmie widać, jak 10-latek ma wykonywany tatuaż przez 16-letniego Kyle’a Richardsona, w niesterylnych warunkach, w jego domu.

tat1

Na filmie nie widać matki chłopca, a jej przyjaciółkę, Justice Oyer, która co jakiś czas pyta czy to już koniec. Dickinson powiedziała na policji, że jej syn wręcz błagał ją o tatuaż, a ona w końcu na to pozwoliła, bo miała już dość.

Policja twierdzi, że nastoletni tatuażysta, który podjął się tatuowania dziecka znany jest ze swoich nielegalnych praktyk i zdarzało się już, że wykonywał tatuaż wykorzystując brudne igły.

Został oskarżony o nieprzestrzeganie wytycznych dotyczących bezpieczeństwa i higieny. Prawo stanu Ohio mówi, że nieletni mogą mieć wykonany tatuaż, ale za zgodą opiekunów i w odpowiednich salonach, gdzie przestrzega się odpowiednie standardy BHP.

Dickinson nie została oskarżona o pozwolenie chłopcu na tatuaż, ale o sposób, w jaki został on wykonany!

Zapłakana kobieta zeznawała, że nie chciała źle dla swojego dziecka. Grozi jej pół roku więzienia. W internecie napisała:

– „Nie zrobiłam nic złego. Moje dziecko nie jest maltretowane ani zaniedbane. A kiedy ludzie biją starych ludzi i znęcają się nad dziećmi, nikt im nic nie mówi…”

Zostań Lordem lub Lady
Zostań Lordem lub Lady
29,99 zł
120,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Tytuł Lord lub Lady Chaol Ghleann (29,99 zł) z pamiątkowym folderem (59,99 zł) i więcej w Dunans Castle

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
3

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz