Home Kategorie Ludzie Przypięła dwutygodniową córeczkę do fotelika i wyrzuciła przez okno. Nie mogła zrobić nic innego…

Przypięła dwutygodniową córeczkę do fotelika i wyrzuciła przez okno. Nie mogła zrobić nic innego…

Shelby Ann Carter wraz z narzeczonym nie mogli doczekać się nardzoin swojej córeczki. Było to dla nich spełnienie marzenia o zbudowaniu idealnej rodziny. W spokojnym mieście prowadzili spokojne życie.

Dzień po 21 urodzinach Shelby doszło jednak do tragedii. W domu wybuchł pożar, gdy kobieta była sama wraz z dwutygodniową córką.

wyj1

Kobieta od razu wezwała straż pożarną. Razem z dzieckiem była uwięziona na piętrze, a ogień rozprzestrzeniał się w zastraszającym tempie, odcinając im drogę ucieczki.

To może Cię zainteresować:  Rodzina traci cały dobytek w pożarze. Po powrocie na miejsce w ruinach domu dokonują niewiarygodnego odkrycia.

wyj2

Z niewiadomych przyczyn młoda matka nie wspomniała o dziecku, gdy wzywała pomoc. Strażacy byli na miejscu w ciągu kilku minut, ale niestety na piętrze znaleźli już tylko zwłoki Shelby. Kobieta zmarła wskutek zatrucia tlenkiem węgla.

wyj3

Za domem, na stercie gruzu ratownicy odkryli małą Keanę, która zapięta była w fotelik samochodowy. Pomimo dramatyczne sytuacji instynkt macierzyński Shelby wziął górę i młoda mama uratowała córeczkę.

wyj4

Zaraz przed śmiercią kobieta włożyła dziecko do fotelika. Zabezpieczoną w nim dziewczynkę wyrzuciła przez okno. Dzięki temu maluch przeżył. Niestety kobieta nie zdołała uratować również siebie.

To może Cię zainteresować:  22-letni szwagier rzucił się na nią z siekierą. Przerażony mąż uciekł, zostawiając ją samą.

wyj5

Tragedia wstrząsnęła rodziną i lokalną społecznością. Młoda matka stała się bohaterką. Keana trafiła pod opiekę ojca. Z pomocą krewnych wychowuje on córkę, pielęgnując w niej pamięć o mamie.

wyj6

Kurs online: Ziołolecznictwo
Kurs online: Ziołolecznictwo
49,00 zł
199,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Ziołolecznictwo za 49 zł w P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
5
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
51
Zły
Zły
7

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz