Home Kategorie Porady Wystarczy ta mieszanka, aby pozbyć się brodawek, pryszczy i plamy ze skóry.
20.87K

Wystarczy ta mieszanka, aby pozbyć się brodawek, pryszczy i plamy ze skóry.

Wystarczy ta mieszanka, aby pozbyć się brodawek, pryszczy i plamy ze skóry.

Zmiany dermatologiczne oprócz tego, że mogą wpływać na nasze zdrowie, są też problemem natury estetycznej, który może wpływać na samoocenę.

Dzisiaj mamy dla ciebie naturalne rozwiązanie, które pomoże Ci pozbyć się brodawek, pryszczy i plam ze skóry. Warto pamiętać, że pewne rodzaje brodawek zwiększają ryzyko zachorowania na raka.

Zaskórniki oraz plamy skórne, mimo iż nie są tak nieprzyjemne, jak brodawki, również stanowią problem estetyczny. Zaskórniki mogą pojawiać się z wielu powodów. Mogą to być bakterie, zanieczyszczenia czy zmiany hormonalne.

Plamy skórne pojawiają się zwykle poprzez nadmierną ekspozycję na słońce lub z powodu zwiększonej produkcji melaniny w skórze.

W sklepach znajdziemy mnóstwo produktów, które mogą pomóc usunąć powyższe problemy, ale często też są one po prostu drogie i mogą powodować efekty uboczne. Warto w tym miejscu zastanowić się nad naturalnymi metodami leczenia, które pomogą pozbyć się takich problemów.

Składniki

  • 2 łyżeczki octu jabłkowego
  • Mydło
  • Płatki bawełniane
  • Ciepła woda

Zastosowanie

Najpierw przemyj dane miejsce mydłem i wytrzyj ręcznikiem. Teraz weź płatek kosmetyczny, nasącz go w ciepłej wodzie i trzymaj go na skórze przez co najmniej 15 minut. Następnie powtórz procedurę, ale wykorzystując ocet jabłkowy i spłucz wszystko ciepłą wodą. Zabieg możesz powtarzać przez trzy tygodnie.

Strzyżenie, kolor, prostowanie
Strzyżenie, kolor, prostowanie
29,99 zł
70,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Mycie, strzyżenie i modelowanie za 29,99 zł i więcej opcji w salonie Piękno z Pasją w Bielsku-Białej (do -57%)

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
7
Wow
Wow
21
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
16

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz