Home Kategorie News Pogoda w Polsce oszaleje. Już za kilka dni wielkie anomalie i zmiany temperatury.
6.65K

Pogoda w Polsce oszaleje. Już za kilka dni wielkie anomalie i zmiany temperatury.

Pogoda w Polsce oszaleje. Już za kilka dni wielkie anomalie i zmiany temperatury.

Prognoza pogody na kilka następnych dni jest iście zdumiewająca. Nikt nie przypuszczał, że będziemy świadkami takich anomalii.

Na Wszystkich Świętych w Polsce często padał śnieg i było zimno. W tym roku jednak czekają nas temperatury, które aż ciężko sobie wyobrazić w tym momencie roku.

Prognoza pogody na najbliższe dni sprawiła, że nawet meteorolodzy byli w szoku. IMGW jest zdziwione. W październiku mieliśmy już bardzo ciepłe i bardzo zimne dni, ale końcówka tego miesiąca i początek przyszłego będzie taki, jakiego jeszcze nie widzieliśmy.

Europę czeka prawdziwe szaleństwo. Na Polskę wpływ będą miały wydarzenia nad Atlantykiem, gdzie dojdzie do zablokowania niżów, a pałeczkę przejmą upalne wyże.

Dojdzie do potężnych anomalii. Znad Afryki przyjdzie do nas gorące powietrze.

Upały nadejdą dopiero po 30 października. Zanim do tego dojdzie pojawią się inne anomalie. W momencie, gdy na północy naszego kraju będzie jeszcze padać deszcz ze śniegiem, na południu będzie już kilkanaście stopni.

Po 30 października natomiast do Polski wróci babie lato, które ma potrwać dłuższy czas. W cieniu możemy spodziewać się temperatur powyżej 20 stopni.

Pakiety day spa: 4 warianty
Pakiety day spa: 4 warianty
79,99 zł
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany pakiet day spa z masażem ciała i więcej od 99,99 zł w Salonie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
107
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
39
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz