Home Kategorie Poruszające Pół godziny po porodzie bliźniaków lekarz wchodzi do pokoju młodej matki i mówi „przepraszam”.

Pół godziny po porodzie bliźniaków lekarz wchodzi do pokoju młodej matki i mówi „przepraszam”.

Medycyna przez lata mocno rozwinęła się i mimo tego, co niektórzy twierdzą, sytuacja ciągle ulega poprawie.

Pomocne jest to szczególnie w trakcie ciąży, gdy rodzice chcą mieć pewność, że ich dziecko będzie zdrowe. Lekarze są obecnie w stanie wykryć schorzenia, które mogą wpływać na płód.

Todd Bailey i jego żona Nicola mają już 4-letniego synka, a niedawno spodziewali się kolejnego potomstwa. Tym razem jednak brzuszek był nieco większy.

Wszystko szło tak, jak za pierwszym razem: wybór lekarza, badania, USG. Wtedy też para dowiedziała się, że spodziewa się bliźniąt. Po 33 tygodniach na świecie pojawiły się dwie dziewczynki: Harper i Quinn. Serce kobiety dosłownie rozpłynęło się, gdy je zobaczyła.

Szczęście po chwili przerwał jeden z lekarzy. Wrócił do sali porodowej mniej więcej po 30 minutach i przeprosił, bo właśnie dowiedział się, że jedna z dziewczynek ma zespół Downa, o czym wcześniej nie miał pojęcia. Badania i testy przeprowadzone w trakcie ciąży nie wykryły tego zaburzenia genetycznego. Dopiero po porodzie lekarze mogli o tym powiedzieć.

Byli przekonani, że kobieta zacznie płakać i wpadnie w szał.

– „Dlaczego miałabym płakać? Oczywiście każdy rodzic chce jak najlepiej dla swojego dziecka, ale ja uważam, że moje córki będą mieć cudowny dom. Zespół Downa nie jest wyrokiem i wszystko nam się uda, bo w rodzinie jest siła. Mam trójkę wspaniałych dzieci i żadna diagnoza lekarska tego nie zmieni.”

Czteroletni synek pary również jest zachwycony siostrami. Wciąż je przytula, chce przewijać i chwali się wszystkim, że ma siostry tak ładne, że wyglądają, jak laleczki.

Źródło: youtube.com

Masaż leczniczy, terapia manualna
Masaż leczniczy, terapia manualna
39,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Masaż leczniczy z konsultacją od 39,99 zł i więcej opcji w gabinecie Rehabilitacja Ewelina Zaremba

Twoja reakcja?

Super
Super
1135
Ha ha
Ha ha
38
Wow
Wow
83
Smutny
Smutny
76
Zły
Zły
41

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz