Home Kategorie Poruszające Mężczyzna dotyka bezpańskiego kota, pomimo ostrzeżeń. Wszyscy mówili, aby tego nie robił.

Mężczyzna dotyka bezpańskiego kota, pomimo ostrzeżeń. Wszyscy mówili, aby tego nie robił.

Wszyscy mieszkańcy dobrze znali samotnego kota imieniem Ugly, czyli „brzydki”. Zwierzak uwielbiał trzy rzeczy: walkę, jedzenie i śmieci.

Życie jako bezpański kot nie było łatwe. Zwierzak nie miał jednego oka i ucha, a jego lewa łapa była poważnie uszkodzona. Wszyscy mówili, aby omijać go szerokim łukiem, ale jeden mężczyzna ani myślał słuchać.

Ludzie traktowali kota, jak powietrze. Stan futrzaka był fatalny. Oprócz braku ucha, oka i ogona, był też pokryty wrzodami. Przez jego wygląd ludzie traktowali go bardzo źle.

Mieszkańcy dręczyli zwierzaka. Każdy, kto go spotykał, mówił że jest brzydki. Wszystkie dzieci były ostrzegane, aby pod żadnym pozorem nie dotykały kota. Dorośli rzucali w niego nawet kamieniami i próbowali wypędzić go przy pomocy węża.

Ugly potrzebował miłości, jak żaden inny zwierzak. Nawet, gdy ludzie rzucali w niego przedmiotami, on zawsze reagował w ten sam sposób. Chciał do nich podejść, skulić się i okazać przebaczenie. Gdy kot widział dzieci, zawsze bardzo się ekscytował i próbował do nich podejść. Pragnął miłości.

Pewnego dnia kociak został zaatakowany przez psa. Jego krzyki usłyszał pewien mężczyzna, który pobiegł mu na pomoc. Biedny Ugly leżał cały we krwi. Mężczyzna opowiedział tę wzruszającą historię w sieci:

„Usłyszałem jego krzyki i od razu ruszyłem na pomoc. Ugly leżał we krwi i było oczywiste, że jego życie dobiega końca. Wziąłem go na ręce i chciałem popędzić do weterynarza. Cały czas słyszałem jednak, jak dyszy i walczy. Po chwili zrobił jednak coś niezwykle poruszającego.

Zbliżył się do mnie, spojrzał mi prosto w oczy i zaczął delikatnie mruczeć. Mimo że bardzo cierpiał, prosił mnie tylko o odrobinę uczucia.

W tym momencie zdałem sobie sprawę, że Ugly to najpiękniejsza i najbardziej kochająca istota, jaką kiedykolwiek widziałem.

Ani razu nie próbował mnie ugryźć ani podrapać. Ugly patrzył na mnie z ogromnym zaufaniem i miał nadzieję, że złagodzę jego ból. Kotek umarł w moich ramionach przed dotarciem do gabinetu, a ja byłem całkowicie zdruzgotany. Otrzymał miłość dopiero w ostatnich chwilach swojego życia i ta myśl rozdzierała mi serce.

Ten kot nauczył mnie więcej o dawaniu i współczuciu niż setki książek, które przeczytałem.”

„Ludzie ciągle gonią za pieniędzmi. Chcą, żeby wszyscy ich lubili i podziwiali. Po tym czego doświadczyłem, ja zawsze będę chciał być brzydki. Nigdy nie wolno oceniać książki po okładce. Szkoda, że tak mało ludzi o tym wie” – dodał mężczyzna.

Squash: gra ze szkoleniem
Squash: gra ze szkoleniem
39,99 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Godzina gry w squasha z wypożyczeniem sprzętu i szkoleniem za 39,99 zł w Powersquash (zamiast 99 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
16
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz