Home Kategorie Poruszające Znęcała się nad niewidomą, 80-letnią kobietą. Wszystko jest na nagraniu, ona nadal się nie przyznaje…

Znęcała się nad niewidomą, 80-letnią kobietą. Wszystko jest na nagraniu, ona nadal się nie przyznaje…

Jakiś czas temu głośno zrobiło się o niewidomej 80-latce z Gniezna, która przeżywała prawdziwe piekło pod opieką kobiety z MOPS-u. Była bita, ubliżano jej i znęcano się psychicznie.

Zaniepokojona rodzina staruszki czuła, że coś jest nie tak. Uznała więc, że dobrym pomysłem będzie zamontować w mieszkaniu ukrytą kamerę. Zarejestrowała ona coś, czego nie chciałby widzieć nikt…

Szybka reakcja policji oraz nagonka w mediach sprawiły, że o sprawie zrobiło się głośno w całym kraju. Karina G. dzień po wydaniu nakazu zatrzymania sama zgłosiła się do Prokuratury Rejonowej w Gnieźnie. Opiekunka nie przyznała się do winy i złożyła wyjaśnienia.

Michał Smętkowski z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu powiedział:

– „Po podejrzaną wysłano policjantów, którzy przywieźli ją do prokuratury. Tam została przesłuchana i usłyszała zarzuty. Kobieta nie przyznała się do winy, ale złożyła wyjaśnienia. Ma dozór policji, zakaz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną oraz zakaz wykonywania zawodu opiekunki, a także prowadzenia jakiejkolwiek działalności w tym zakresie.”

Internauci nie mają jednak wątpliwości, że zachowanie kobiety jest karygodne i nie powinno mieć miejsca.

Wobec 80-letniej kobiety używała siły i była wulgarna. Rzucała wobec niej takie słowa, jak: „Przestań kur*a wyć, bo cię wypier**lę na ulicę stąd”. To nie są jedyne tego typu słowa, jakie słychać na nagraniu. Karina G. bez cienia wątpliwości znęca się nad kobietą, która niedawno przeszła wylew, jest niewidoma i całkowicie zależna od innych. Czy tak zachowuje się ktoś, kto chce pomóc?

Opiekunka przychodziła do schorowanej 80-latki codziennie. Miała ją karmić i myć, nie wiadomo, ile z tych czynności faktycznie wykonywała… Portal moje-gniezno.pl podaje, że trwają czynności, które sprawdzają dotychczasową pracę Kariny G. Cały czas trwają postępowania w tej sprawie.

Poniżej możecie obejrzeć film, na którym widać, przez co musiała przechodzić biedna staruszka:

Serwis klimatyzacji
Serwis klimatyzacji
19,99 zł
180 dni
do końca oferty!
Ozonowe klimatyzacji od 19,99 zł lub serwis klimatyzacji z napełnieniem czynnika od 59,99 zł w CarCar Service

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
10
Zły
Zły
8

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz