Home Kategorie Poruszające Matka sprzedaje kołyskę zmarłego synka. Kilka dni później kupiec wraca do niej i prosi, aby zobaczyła, co ma w bagażniku.

Matka sprzedaje kołyskę zmarłego synka. Kilka dni później kupiec wraca do niej i prosi, aby zobaczyła, co ma w bagażniku.

Zajście w ciążę i świadomość tego, że wewnątrz nas rozwija się nowe życie to niepowtarzalne uczucie. Takie, które zrozumieją jedynie ci, którzy to przeżyli.

Wieści o zajściu w ciążę są niezwykłe i każdy chciałby się nimi podzielić, jednak wiele osób woli poczekać pierwsze trzy miesiące przed tym ogłoszeniem, gdyż w tym czasie zdarza się najwięcej poronień.

Poronienie jest zawsze tragiczne, niezależnie od tego, w którym momencie ciąży się zdarzy. Jest to coś, czego nie powinna przechodzić żadna kobieta.

Valerie Watts z Cokato w USA była w 9 miesiącu ciąży. Wszystko było już przygotowane na pojawienie się na świecie jej syna. Jednak kilka dni przed porodem kobieta poczuła, że coś jest nie tak. Jej dziecko nie ruszało się tak, jak zwykle.

Okazało się, że Noah zmarł zaledwie kilka dni przed pojawieniem się na świecie. Valerie była zdruzgotana.

Kobieta nie chciała nawet słyszeć o pozbyciu się rzeczy jej syna i przez ponad rok pokój nienarodzonego dziecka pozostał nietknięty.

W końcu w maju 2014 Valerie postanowiła sprzedać w końcu kołyskę, która czekała na małego Noah. Posiadanie jej wciąż przypominało jej o śmierci dziecka.

Mężczyzna imieniem Gerald przyszedł na wyprzedaż garażową, zobaczył mebel i od razu zapytał o cenę.

Dogadali się i niedługo potem Gerald wracał do domu z kołyską nienarodzonego syna Valerie.

Gerald nie miał pojęcia o tragedii jaka przytrafiła się kobiecie i jak wiele kołyska dla niej znaczyła. Założył, że po prostu sprzedaje rzeczy, z których jej dziecko wyrosło.

Wtedy jednak nastąpił zwrot akcji. Żona mężczyzny rozmawiała chwilę z Valerie w trakcie wyprzedaży i zapytała ile lat ma jej syn. Wtedy też usłyszała, co się stało.

Po załadowaniu mebla do samochodu i wyruszeniu w drogę powrotną, kobieta opowiedziała mężowi historię. Wtedy też Gerald zrozumiał, jak ważna była dla Valerie kołyska.

– „Podczas drogi do domu postanowiliśmy, że kołyska musi tam wrócić” – mówi Gerald.

Jednak rozumiał też, że dziecięcy mebel nie może zostać z Valerie na zawsze, a przynajmniej nie w obecnej formie. Gerald na szczęście jest stolarzem i wpadł na pewien pomysł.

Przerobił kołyskę w piękne krzesło, aby Valerie mogła zachować wspomnienie o swoim synu na zawsze.

Tydzień po wyprzedaży Gerald wrócił do Valerie z prezentem. Kołyska będąca bolesnym wspomnieniem stała się teraz pięknym krzesłem, które może pozostać w domu i sercu.

Nie trzeba chyba mówić, że Valerie była bardzo poruszona takim prezentem i rozpłakała się, gdy zobaczyła, co zrobił dla niej Gerald.

Zestaw Fish & Chips
Zestaw Fish & Chips
44,80 zł
56,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Zestaw Fish & Chips z dorszem w tempurze dla 2 osób za 44,80 zł i więcej opcji w Może Ryba – Fish & Chips w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
465
Ha ha
Ha ha
10
Wow
Wow
50
Smutny
Smutny
170
Zły
Zły
21

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz