Home Kategorie Poruszające Jej pies zaczął przeraźliwie szczekać w lesie. To, co kobieta znalazła na ziemi sprawiło, że zamarła.

Jej pies zaczął przeraźliwie szczekać w lesie. To, co kobieta znalazła na ziemi sprawiło, że zamarła.

Zaledwie kilka godzin po tym, jak się urodził, mały Matthew został porzucony. Jednak nie został oddany do adopcji czy zostawiony w szpitalu. Został pogrzebany żywcem.

20 lat temu ktoś wykopał grób przy leśnej ścieżce w Altedena, w Kalifornii. Po co? Aby pogrzebać w nim niewinne dziecko. Niezidentyfikowana osoba porzuciła niemowlę w małym dole przysypanym ziemią i kamieniami.

W 1998 roku Azita Milanian biegała wraz ze swoimi psami właśnie na tej ścieżce niedługo po tym, jak Matthew został skazany na niechybną śmierć.

Nagle jeden z psów kobiety złapał jakiś trop i zaczął intensywnie obwąchiwać okolicę. Gdy Azita podeszła do miejsca, gdzie prowadził ją czworonóg, myślała, że znalazł on małe zwierzę. Gdy przyjrzała się bliżej, stanęła jak wryta.

Azita nie wierzyła swoim oczom, kiedy dostrzegła dwie małe stopy wystające ponad ziemię. Natychmiast zaczęła kopać, aby uwolnić dziecko. Nie wiedziała czy niemowlę w ogóle żyje.

– „Po prostu krzyczałam. Wewnątrz niebieskiego ręcznika było dziecko” – opowiada kobieta.

Ponieważ nie miała zasięgu, nie mogła zadzwonić po pomoc. Spanikowana pobiegła do najbliższej drogi i zaczęła machać na przejeżdżające samochody. Kierowca, który się zatrzymał szybko zawiózł ją i dziecko na najbliższy posterunek policji. Tam Azita pozostała z Matthew, delikatnie go umyła i uspokoiła.

– „Złapał mnie za nadgarstek i przestał płakać. To było bardzo wzruszające” – mówi Azita.

Kobieta nie rozumiała, jak ktokolwiek mógł posunąć się do czegoś takiego. Maluch nadal miał pępowinę zwisającą z brzucha. Na szczęście pomoc zjawiła się szybko i dziecko otrzymało odpowiednią pomoc. Przeżyło!

Ten mały wojownik niedługo potem został adoptowany przez kochającą rodzinę, a jego biologiczna matka nie została nigdy odnaleziona.

Matthew dowiedział się o swoich ciężkich początkach życia dopiero, gdy był dorosły. Pewnego dnia, gdy jeździł autem wraz z babcią, ta zapytała go czy ktoś powiedział mu już prawdę.

– „Opowiedziała mi całą historię, a ja nie mogłem uwierzyć. Później wróciłem do domu i zacząłem badać temat. Powiedziałem o tym wszystkim i czułem się naprawdę fajnie, że udało mi się przeżyć niemożliwe” – mówi Matthew.

Mężczyzna postanowił też poszukać swojego wybawczyni i osobiście podziękować. Kobieta mogła przecież zignorować swojego psa i pobiec dalej. Nie zrobiła tego i w efekcie uratowała mu życie.

Mimo tego, że Azita sama próbowała dowiedzieć się, co stało się dalej z Matthew, było to trudne. Gdy został adoptowany straciła wszelkie możliwości kontaktu.

Była przygnębiona, ale cieszyła się, że chłopiec, którego uratowała trafił do kochającej rodziny.

W końcu Matthew otrzymał pomoc od Ryana Seacresta i poznał Azitę. Gwiazdor zaprosił ich do studia i nagrał ich spotkanie.

Azita stwierdziła, że czekała 20 lat, aby go w końcu poznać.

– „Jesteś dokładnie taki, jak sobie wyobrażałam. Zgadłam wszystko, nawet twój rozmiar. Dziękuję, że pojawiłeś się w moim życiu i odmieniłeś je. Wiedziałam, że znowu się spotkamy. Gdy go odnalazłam umocnił mnie w wierze. To bóg sprawił, że się spotkaliśmy” – mówiła kobieta.

Ta dwójka chce nadal pozostać w kontakcie. Możecie obejrzeć ich wzruszające spotkanie po latach na nagraniu poniżej:

Kurs excel online - rok nauki
Kurs excel online - rok nauki
39,00 zł
290,00 zł
Oferta zakończona!
Roczny dostęp do lekcji online Master of Excel za 39 zł na platformie Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
10
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
2
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz