Home Kategorie Niesamowite Jakiego kształtu jest Twój kciuk? To zdradzi tajemnice Twojego charakteru.

Jakiego kształtu jest Twój kciuk? To zdradzi tajemnice Twojego charakteru.

Mówi się, że istnieje silne powiązanie pomiędzy naszym cechami fizycznymi, a osobowością.

Niezależnie od tego czy rozumiemy to, czy nie nasz wygląd zewnętrzny i cechy fizyczne odgrywają sporą rolę w tym, jak postrzegamy siebie samych i w efekcie, jak formuje się nasza osobowość. Dlatego też wiele osób wierzy, że cechy fizyczne potrafią wiele powiedzieć o tym jacy jesteśmy w środku.

Na przykład, czy wiedziałeś, że jest pięć różnych typów kciuka? Zerknij na swój prawy kciuk i sprawdź, co mówi on o Tobie.

Typ 1 – A – górna połowa większa niż dolna

Jeśli posiadasz taki kciuk, prawdopodobnie jesteś osobą ambitną. Nie znosisz przeciętności i zawsze chcesz być najlepszy. Sięganie gwiazd to element Twojej osobowości. Nawet, gdy nic nie mówisz, myślisz nad tym, jak osiągnąć swój cel.

Jesteś osobą, która może mieć obsesję na punkcie celów. Twoja chęć odnoszenia sukcesów może intensywnie pobudzać, ale nie jesteś typem, który będzie się chwalił, a raczej osobą wdzięczną i pokorną. Takie połączenie pokory i siły woli sprawia, że masz bardzo silną osobowość.

Typ 2 – B – dolna część większa niż górna

Jeśli Twój kciuk ma taki kształt jesteś osobą mocno stąpającą po ziemi i pokorną. Jesteś spokojny i pewny siebie, ale przede wszystkim dbasz o innych.

To może Cię zainteresować:  Naukowcy potwierdzają: bycie zapominalskim to oznaka bardzo wysokiej inteligencji.

Nigdy nie obiecujesz czegoś, czego nie możesz zrobić.

Twoja osobowość sprawia, że cieszysz się z najmniejszych rzeczy. Radość i spokój znajdujesz w rzeczach doczesnych. Stoisz mocno na ziemi i nigdy nie zapominasz okazywać wdzięczności osobom, dzięki którym jesteś tu, gdzie jesteś. Przez to jesteś bogaty. Niekoniecznie w formie pieniędzy, ale miłości i przyjaźni.

Typ 3 – C – obydwie części takie same

Jeśli Twój kciuk zalicza się do tej kategorii, najprawdopodobniej jesteś osobą, która zawsze dąży do równowagi. Uwielbiasz osiągać harmonię w życiu i trzymać ludzi blisko, aby móc być z tymi, których kochasz. Twój charakter sprawia, że dążysz do balansu. Nic innego nie wchodzi w grę.

Jesteś napędzany przez filozofię podobną do yin i yang. Nawet w złych rzeczach starasz się dostrzegać dobro. Zawsze znajdziesz sposób na pójście do przodu, niezależnie od tego jakie problemy napotkasz po drodze. Jesteś osobą, która ponad wszystko chce równowagi w życiu, a tej wielu ludzi Ci zazdrości. Twoje życie opiera się o harmonię ciała, ducha i emocji.

Typ 4 – D – giętki kciuk

Jeśli masz giętki kciuk jesteś osobą, która potrafi świetnie odnaleźć się w każdej sytuacji. Zwykle jesteś pierwszym, który widzi, że coś się zmieniło i musisz się zmienić razem z tym. Można to też odnieść do sfery mentalnej. Jesteś w stanie zaakceptować nowe informacje i zmienić swoją opinię na ich podstawie. Masz otwarty umysł i zmieniasz nastawienie oraz zachowanie, gdy trzeba to zrobić, aby osiągnąć cele. Jest to rzadka zaleta, która pomaga przetrwać nawet w najtrudniejszych okolicznościach.

To może Cię zainteresować:  Badania potwierdzają: picie czarnej kawy może wskazywać, że jesteś psychopatą.

Typ 5 – E – sztywny kciuk

Jeśli masz sztywny kciuk, masz też osobowość dominującą i potrafisz być bardzo uparty. Jesteś osobą, która dotrzymuje słowa i nie łamie danych obietnic. Jesteś też bezpośredni i nie lubisz się zmieniać. Jeśli masz wyrobione zdanie na jakiś temat, ciężko Cię od niego odwieść.

Jesteś osobą, której można ufać. Twoja lojalność jest niczym Twoja osobowość – wspaniała. Jesteś pewny co do swoich decyzji. Upartość może być postrzegana jako cecha pozytywna, bo świadczy o tym, że wszystkie Twoje pomysły są dobrze przemyślane.

Uczta dla 2-4 osób
Uczta dla 2-4 osób
89,99 zł
30 dni
do końca oferty!
3-daniowa uczta dla 2 osób za 89,99 zł i więcej opcji w Tawerna Grecka Panteon

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz