Home Kategorie Poruszające Matka widzi, jak śmieciarz podchodzi do jej dziecka. Kiedy przygląda się bliżej, zaczyna rozumieć co się dzieje.

Matka widzi, jak śmieciarz podchodzi do jej dziecka. Kiedy przygląda się bliżej, zaczyna rozumieć co się dzieje.

Ten poniedziałkowy poranek wydawał się być, jak każdy inny. 5-letni Daniel Mulligan, jak zawsze poszedł do garażu.

Po drodze zauważył śmieciarkę, która jechała po ulicy. Zatrzymała się, aby zebrać śmieci z jego domu. Kiedy mama zobaczyła, że śmieciarz wychodzi z auta i podchodzi do jej syna, wiedziała co się dzieje.

5-letni Daniel ma dość… nietypowe zainteresowania. Uwielbia śmieciarki i patrzeć, jak opróżnia się śmietniki przed jego domem w Ojai, w Kalifornii.

Daniel zazwyczaj z wielki entuzjazmem obserwuje, jak pracownicy zabierają śmieci sprzed domu. Co tydzień przyjeżdżają, aby zabrać śmietniki i wysypać ich zawartość do śmieciarki, a Daniel co tydzień z niemalejącym entuzjazmem wita ich na podjeździe.

Mówiąc wprost, chłopak uwielbia ten proces. Według jego mamy, zabieranie śmieci jest dla Daniela niczym „symfonia”.

Jednak ten konkretny poniedziałek był nieco inny. Zaczęło się, jak zwykle – Manuel Sanchez zaparkował śmieciarkę przed domem. Przez kolejne tygodnie Daniel i Manuel rozwinęli przyjacielską więź. Zawsze machali do siebie i uśmiechali się.

Tamtego dnia miało być jednak nieco inaczej. Daniel o tym nie wiedział, gdy wyszedł powitać Manuela. Mężczyzna miał coś w planach…

Gdy podjechał śmieciarką, zapytał mamę Daniela czy może mu dać prezent i podał chłopcu wielki worek. Wewnątrz znajdował się samochód zabawka, a konkretniej zabawkowa śmieciarka. Manuel wiedział, że chłopak miał taką zabawkę w przeszłości, ale niestety popsuła się.

Manuel kupił zabawkę za własne pieniądze. Gdy dowiedział się o tym jego szef, postanowił wręczyć mu kartę podarunkową do restauracji, jako podziękowanie za ten piękny gest.

Orzeźwiający zabieg w saunie
Orzeźwiający zabieg w saunie
199,00 zł
89 dni
do końca oferty!
Orzeźwiający zabieg w saunie dla 1 osoby (od 199 zł) lub dla dwojga (od 299 zł) w Instytucie Hialuron

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz