Home Kategorie Poruszające Nastolatka zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Kiedy policjanci przeszukiwali wrak, odkryli coś strasznego.

Nastolatka zginęła w tragicznym wypadku samochodowym. Kiedy policjanci przeszukiwali wrak, odkryli coś strasznego.

22 lutego, 17-letnia uczennica liceum Camryn Callaway zginęła w wypadku samochodowym.

Zdarzenie to było tragiczne dla całe społeczności, a jej rodzina przeżyła to wszystko najbardziej. Camryn jechała autostradą kilka minut po 22:00, gdy nagle uderzyła prosto w naczepę ciągnika przed nią. Po zderzeniu z samochodu dziewczyny został jedynie wrak. Ona sama zginęła na miejscu.

W trakcie śledztwa ustalono, że to Camryn spowodowała wypadek, bo pisała SMS-a w trakcie prowadzenia. Przez to wjechała prosto w pojazd, który znajdował się przed nią.

Matka dziewczyny powiedziała, że ta nigdy nie używała telefonu w trakcie jazdy. Postanowiła jednak nie podważać ustaleń śledczych.

Teraz chce, aby wszyscy zobaczyli, jak wyglądał samochód jej córki po wypadku i aby zrozumieli, jak niebezpieczne może być używanie telefonu za kółkiem.

– „Wydaje mi się, że tego typu drastyczne zdjęcia powinny być widziane przez ludzi. Sama jestem wzrokowcem i widok mojej córki w trumnie był dla mnie wyjątkowo bolesny tak samo jak dla całej naszej rodziny” – powiedziała matka. – „Camryn była moim sercem. Była powodem, dla którego żyłam i teraz mam zupełnie inne spojrzenie na życie. Nie ma jej już z nami. Chciałabym tylko uhonorować jej pamięć” – kontynuowała.

AT&T, jedna z największych firm telekomunikacyjnych w USA, stworzyła kampanię, która miała zwiększyć świadomość ludzi na temat tego, jak niebezpieczne jest korzystanie z telefonu podczas prowadzenia auta. Stało się to po opublikowaniu wyników narodowej ankiety, z której wynikło, że 43% populacji przyznaje się, że piszą SMS-y, będąc za kółkiem.

Według AT&T korzystanie z telefonu w trakcie jazdy sprawia, że ryzyko wypadku jest 23 razy większe, niż normalnie.

Oczywiście, raczej nikt nie wierzy w to, że nagle ludzie przestaną korzystać z telefonów, siedząc za kółkiem…

Źródło: youtube.com

Oczyszczanie skóry twarzy
Oczyszczanie skóry twarzy
39,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz za 39,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
5
Smutny
Smutny
56
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz