Home Kategorie Ludzie 16 lat temu na świat przyszły najbardziej niezwykłe dzieci. Dzisiaj są już prawie dorosłe, piękne i całkowicie nie do poznania.

16 lat temu na świat przyszły najbardziej niezwykłe dzieci. Dzisiaj są już prawie dorosłe, piękne i całkowicie nie do poznania.

Obawy i lęki w ciąży to powszechna rzecz. Emocjonalnie ciąża jest prawdziwym rollercoasterem, bo przygotowujesz się na największą zmianę jakiej doświadczysz w życiu.

Wielu rodziców obawia się, że ich dzieci będą chore na coś, co znacznie utrudni im życie lub że oni sami nie podołają wyzwaniu jakim jest rodzicielstwo. Najgorszy scenariusz zakłada, że sama ciąża może nieść ze sobą ryzyko zarówno dla matki, jak i dziecka.

Jeśli mowa o połączonych bliźniętach, jest to jedna z najbardziej skomplikowanych sytuacji związanych z ciążą. Historia sióstr Macy, Mackenzie i Madeline jest jedną z najsłynniejszych na świecie.

Kiedy się urodziły niezwykłym nie było jedynie to, że są to trojaczki, ale dodatkowo dwie z sióstr były ze sobą połączone. Takie coś zdarza się zaledwie 1 na 200,000 porodów.

Niestety, matka biologiczna stwierdziła, że nie będzie w stanie opiekować się trzema dziewczynkami. Na szczęście Darla i Jeff Garrison z Iowa zadeklarowali, że zaadoptują dziewczynki. Para już wtedy miała trojkę synów i była zachwycona dodatkowymi pociechami.

Syjamskie bliźniaczki Macey i Mackenzie cierpiały i tydzień po urodzeniu chirurdzy podjęli się operacji ich rozdzielenia. Mackenzie wróciła do domu po 6 tygodniach, a Macey miesiąc później.

– „Zakochaliśmy się w nich. Nasi synowie byli zachwyceni, że będą mieli trzy siostry” – opowiada Darla.

Zarówno Macey, jak i Mackenzie szybko wróciły do zdrowia. Jak widać na poniższym zdjęciu, dziewczynki były zrośnięte nogami, które tworzyły trzecią nogę, ale bezużyteczną.

eKurs: Szybkie czytanie
eKurs: Szybkie czytanie
11,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Szybkie czytanie i efektywna nauka za 11,99 zł w MG Centrum

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
323
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
39
Smutny
Smutny
39
Zły
Zły
33

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz