Home Kategorie Niesamowite Rok urodzenia wpływa na Twój los i karmę. Sprawdź swoje przeznaczenie, o którym mówi tybetański horoskop.

Rok urodzenia wpływa na Twój los i karmę. Sprawdź swoje przeznaczenie, o którym mówi tybetański horoskop.

Horoskop tybetański klasyfikuje lata urodzenia w Mevy. Mają one wpływać na nasz los, charakter, decyzje, wybory oraz determinować karmę.

Aby dowiedzieć się więcej o sobie znajdź swój rok urodzenia i sprawdź przypisaną do niego Mevę. Zobaczysz jaka osobowość i predyspozycje są Ci pisane.

Meva 1

Masz niespokojny umysł i skłonności do negatywnego myślenia. Mimo iż starasz się uchodzić za osobę otwartą i przyjazną, swoim uporem potrafisz zrażać do siebie innych ludzi. Umiesz dostosować się do sytuacji w jakich jesteś postawiony. Dusza romantyka sprawia, że jesteś osobą wrażliwą na ból i cierpienia. Możesz przez to mieć skłonności do zagłuszania ich alkoholem lub narkotykami. W sferze zdrowia możesz mieć problemy z nerkami, układem moczowym i rozrodczym.

Meva 2

Jesteś miłą i przyjazną osobą. Agresja jest Ci zupełnie obca. Jesteś ambitny i masz talent do dostrzegania szczegółów. Troszczysz się o innych, nie masz jednak predyspozycji do bycia przywódcą. Swoje największe sukcesy będziesz osiągać po 40 roku życia. W miłości całkowicie oddajesz się partnerowi. Masz tendencję do kierowania się w głównej mierze emocjami, a nie rozumem. Uwielbiasz słodycze, co może prowadzić do nadwagi. W sferze zdrowia Twoim słabym punktem jest kręgosłup i układ pokarmowy.

Meva 3

Jesteś indywidualistą i pozytywnie podchodzisz do życia. Ponad wszystko cenisz sobie niezależność. W kontaktach międzyludzkich potrafisz być bardzo uparty. Największe sukcesy będziesz odnosić między 34 a 38 rokiem życia. Pieniądze łatwo do Ciebie przychodzą, ale równie łatwo odchodzą. W kwestii zdrowia masz predyspozycje do nałogów. Powinieneś także dbać o swoje nogi.

Meva 4

Jesteś pozytywnie nastawiony do życia, ale czasem brakuje Ci silnej woli. Z powodu swojej przyjacielskości inni często Cię wykorzystują. Z tego względu budujesz wokół siebie mur, przez który przepuszczasz tylko nielicznych. Nie lubisz publicznych wystąpień, ale paradoksalnie bardzo dobrze idzie Ci rozbawianie innych. W sferze zdrowotnej masz skłonności do chorób stawów i układu oddechowego.

eKurs: Java + SQL
eKurs: Java + SQL
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet kursów online Java + SQL z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Twoja reakcja?

Super
Super
47
Ha ha
Ha ha
45
Wow
Wow
45
Smutny
Smutny
49
Zły
Zły
54

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz