Home Kategorie Niesamowite Urodziła 3 chłopców, ale bardzo chciała córeczkę. Gdy zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć.

Urodziła 3 chłopców, ale bardzo chciała córeczkę. Gdy zaszła w ciążę, jej brzuch nie przestawał rosnąć.

Chloe i Rohan Dustan mieli trzech wspaniałych synów, ale marzyli i córeczce.

Długo zastanawiali się czy dadzą radę opiekować się czwórką dzieci, ale ostatecznie postanowili podjąć starania. Chloe szybko zaszła w ciążę, ale tym razem czuła, że coś jest nie tak.

– „W czasie USG lekarz powiedział do mnie, że widzi jedno dziecko tu i jedno dziecko tam!

Zaczęłam się trząść i płakać, zapytałam czy to bliźniaki. Spojrzałam na Rohana, a on nie miał pojęcia co się dzieje. Nagle lekarka powiedziała: o i widzę jeszcze jedno!”

Para sporo dyskutowała o tym, jak udźwignąć ciężar wychowywania czwórki dzieci, ale informacja o tym, że będą mieli szóstkę, mocno zbiła ich z tropu.

Po chwili jednak usłyszeli przykrą wiadomość. Dwoje dzieci rozwijało się prawidłowo, ale szanse na to, że przeżyje trzecie są raczej małe.

Lekarz postawił ich przed ciężkim wyborem: aborcja trzeciego malucha albo podjęcie ryzyka przedwczesnego porodu.

Chloe i Rohan długo rozmawiali na ten temat i podjęli decyzję o wcześniejszym porodzie. Cesarskie cięcie wykonano w 28 tygodniu ciąży. Na szczęście cała trójka poradziła sobie bardzo dobrze i już po kilku tygodniach spędzonych w szpitalu mogły udać się z rodzicami do domu.

Zastanawiacie się jakiej płci były trojaczki? Dwóch chłopców i upragniona dziewczynka. Co prawda miała mieć trzech braci, a nie pięciu, ale bez wątpienia będzie to wesoła gromadka.

eKurs: Microsoft Office Master
eKurs: Microsoft Office Master
29,00 zł
99,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Kurs online: pakiet 15 kursów Microsoft Office z dyplomem od 29 zł z firmą Expose

Twoja reakcja?

Super
Super
11
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz