Home Kategorie Życie Matka ma dość rozwydrzonego syna. Jej genialny list podbija internet.

Matka ma dość rozwydrzonego syna. Jej genialny list podbija internet.

Dzieci. Niezależnie, jak bardzo się starasz i udowadniasz im pewne rzeczy, one nadal sądzą, że wiedzą najlepiej. Radzenie sobie z tym może to być wyjątkowo frustrujące.

Ten list matki do 13-letniego syna, w którym odnosi się do faktu, że jemu wydaje mu się, iż może ustalać własne zasady stał się hitem internetu.

Kobieta, która przedstawiła się jako Estella Havisham stwierdziła, że jej nastoletni syn potrzebuje mocnej nauczki…

Gdy kobieta postanowiła podzielić się swoim pomysłem na Facebooku, sądziła że będzie on widoczny wyłącznie dla znajomych.

Nie zauważyła jednak, że wrzuca post publicznie. Jej list do syna szybko został wiele razy udostępniony. Nim się obejrzała, rozszedł się po całym świecie.

W liście matka upomina swojego syna Arona, że ten próbuje być dorosły, chociaż jeszcze nie powinien. Estella miała dość jego prób ustalania własnych zasad i ostrzegła go, że zacznie na niego nakładać obowiązki, które bardziej pasują do tego, czym chłopak chciałby być.

Kobieta stwierdziła, że oczekuje od niego dokładania się do czynszu, jedzenia i wszelkich „usług pokojówki”, które wykonuje, w tym mycie naczyń i przygotowywanie obiadów.

„Drogi Aaronie.

Ponieważ wydaje się, że zapomniałeś, iż masz tylko 13 lat, a to JA jestem rodzicem i myślisz, że nie będziesz kontrolowany, to w takim razie chyba potrzebujesz dobrej nauczki o niezależności. Poza tym, skoro twierdzisz, że teraz zarabiasz pieniądze, będzie ci łatwiej odkupić wszystkie przedmioty, które kupiłam ci w przeszłości. Jeśli chcesz mieć światło w pokoju i dostęp do internetu, będziesz musiał dorzucić się do wydatków.

Czynsz – 430 $

Prąd – 116 $

Internet – 21 $

Jedzenie – 150$

Oprócz tego musisz wynosić śmieci w poniedziałki, środy i piątki oraz odkurzać w te same dni. Co tydzień musisz sprzątać w łazience, przygotowywać własne posiłki i po nich sprzątać. Jeśli nie podołasz, policzę ci 30 $ za usługę sprzątaczki, za każdy dzień, w którym będę to musiała robić.

Jeśli jednak zdecydujesz, że chcesz znowu być moim dzieckiem, a nie współlokatorem, możemy negocjować warunki.

Kocham cię,

Mama.”

Jej post bardzo szybko zebrał ponad 100 tysięcy polubień na Facebooku oraz zawrotne 160 tysięcy udostępnień. W odpowiedzi do wszystkich, którzy zarzucali jej, że publicznie ośmiesza syna, kobieta napisała:

„Dlaczego publicznie go ośmieszasz? Nie robię tego. To był przypadek. Post miał trafić do rodziny i znajomych. Wczoraj nie rozumiałam dlaczego mam ponad 100 zaproszeń do znajomych. Myślałam, że moje konto zostało zhakowane czy coś. Oczywiście, mogłabym usunąć post, ale zobaczyło go do tej pory tyle osób, że nie ma to sensu.”

Wiele osób jednak pochwalało to, co zrobiła Estella. Jak się okazuje, jej sposób zadziałał.

Kontrakt jest schowany, aby mieć „haka” na rozwydrzonego syna, a póki co Aron nauczył się działać według zasad swojej mamy.

Jak myślicie, czy kobieta posunęła się za daleko, czy może jest usprawiedliwiona i ma prawo ustalać własne zasady wobec swojego dziecka? Czekamy na Wasze komentarze.

Źródło: facebook.com

Sprawna klimatyzacja
Sprawna klimatyzacja
18,99 zł
45,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Ozonowanie układu klimatyzacji i wnętrza samochodu za 18,99 zł i więcej opcji w Dream Car (do -58%)

Twoja reakcja?

Super
Super
15
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
1
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz