Home Kategorie Porady Piłam wodę z cytryną i miodem codziennie rano przez rok. Oto, co się ze mną stało…

Piłam wodę z cytryną i miodem codziennie rano przez rok. Oto, co się ze mną stało…

Piłam wodę z cytryną i miodem codziennie rano przez rok. Oto, co się ze mną stało…

Jeszcze jakiś czas temu napoje z miodem i cytryną kupowałam jedynie w formie proszku w aptece, gdy byłam chora.

Te saszetki właściwie mi nie pomagały, więc podchodziłam sceptycznie do tego wyzwania. Picie prawdziwego soku z cytryny i naturalnego miodu z ciepłą wodą jest jednak całkiem innym doświadczeniem. Słysząc dookoła siebie zachwyty nad tym cudownym remedium postanowiłam więc pić taki napój codziennie rano przez rok.

Z radością mogę stwierdzić, że woda z cytryną i miodem jest naprawdę tak cudowna, jak mówią. Wiecie czemu?

Przez cały rok ani razu nie chorowałam na grypę, przeziębienie, ani nie miałam problemów z żołądkiem. Mimo iż czasami zdarzało mi się odczuwać pierwsze objawy choroby takie, jak kichanie, lekki katar czy zmęczenie, żadna choroba nie miała nawet najmniejszej szansy się rozwinąć. Oczywiście zdarzało mi się być zmęczoną czy czuć ból głowy, ale nie było to nic poważnego.

Z tego też względu stałam się wierną wyznawczynią miodu z cytryną. Do tego stopnia, że gdy wyjeżdżałam na kilka dni z domu, zawsze miałam przy sobie mały słoiczek miodu i świeżą cytrynę.

Przez całe życie miałam problem z powracającym zapaleniem migdałków, a przy tak dużej rodzinie, jak moja, z kilkorgiem dzieci, ktoś praktycznie zawsze jest chory albo przynajmniej rozsiewa jakieś zarazki. Na szczęście już nic mnie nie łapie, nawet jeśli inni są chorzy.

Nie piję już kawy i chętnie wstaje rano z łóżka. Energia, którą daje mi cytryna i miód rano to coś, bez czego nie mogę się obejść. Najlepsze jest to, że po takim napoju nie odczuwam bólu głowy ani spadku energii, jak kilka godzin po wypiciu kawy. Mam również o wiele więcej energii przez dłuższy czas i częściej się uśmiecham.

Wcześniej godzinę trwało nim otworzyłam drugie oko i przestałam warczeć na ludzi dookoła. Teraz z kolei irytuję moich bliskich w zupełnie nowy sposób, np. rzucając jakieś głębokie, filozoficzne pytanie rano w kuchni.

Ludzie w moim otoczeniu stali się zdrowsi. To trwało najdłużej – przekonanie rodziny, że miód z cytryną może pomóc zapobiegać chorobom. Jednak po tym, jak przez jakiś czas bawiłam się w pielęgniarkę i podawałam im nieco miodu z cytryną, gdy byli już zdesperowani, zaczęli w końcu dostrzegać korzyści, które płyną z ich przyjmowania.

To wspaniałe uczucie wiedzieć, że mogę pomóc swoim bliskim przy pomocy czegoś tak prostego i łatwo dostępnego, jak miód i cytryna.

Badania laboratoryjne – hormonalne
Badania laboratoryjne – hormonalne
74,99 zł
60 dni
do końca oferty!
Badania laboratoryjne: pakiety hormonalne do wyboru od 74,99 zł w OdkrecSMA – wiele lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
231
Ha ha
Ha ha
15
Wow
Wow
14
Smutny
Smutny
6
Zły
Zły
12

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz