Home Kategorie Poruszające Bezradna 2-letnia dziewczynka zmarła z głodu w mieszkaniu. Jej matka w tym czasie tańczyła za pieniądze.

Bezradna 2-letnia dziewczynka zmarła z głodu w mieszkaniu. Jej matka w tym czasie tańczyła za pieniądze.

Dziecko powinno być dumą i radością rodziców. Dlatego też dbanie o to, aby wyrosło na zdrowego i silnego człowieka powinno być wysoko na liście priorytetów.

Dlatego też ciężko zrozumieć, jak to możliwe, że co chwilę słyszy się o takich rzeczach, jak ta.

To tragiczne wydarzenie miało miejsce w Georgii. Pewna 2-latka została sama w mieszkaniu bez jedzenia, a jej matka poszła tańczyć za pieniądze. Teraz kobieta będzie odpowiadać za swój czyn przed sądem.

Devin Moon z Gwinnett County w Georgii regularnie zostawiała swoją małą córeczkę samą na 10 – 12 godzin.

29-latka zostawiała Reygan w ich domu w Liburn, nie karmiąc jej. Sama w tym czasie wychodziła do lokalnego baru, gdzie pracowała jako tancerka.

Policja zjawiła się na miejscu, gdy matka znalazła swoje dziecko nie dające oznak życia po którejś z kolejnych nocy spędzonych w klubie.

Mimo iż służby zostały wysłane na miejsce natychmiast, dziecku nie dało się pomóc. Lekarz, który zjawił się w domu mógł jedynie stwierdzić zgon.

Po badaniach i sekcji zwłok okazało się, że 2-latka zmarła przez rażące zaniedbania matki. Reygan ważyła ledwie 6 kilogramów. Matka stanie przed sądem z zarzutami znęcania się nad dzieckiem i morderstwa.

Wyszczuplająca kriolipoliza
Wyszczuplająca kriolipoliza
99,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wyszczuplająca kriolipoliza: 1 zabieg za 99,99 zł i więcej w Studiu Modelowania i Urody Sylwetka Atelier

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
11
Wow
Wow
15
Smutny
Smutny
858
Zły
Zły
712

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz