Home Kategorie Porady Poznaj tę chińską metodę, która pomoże Ci przetrwać udar mózgu.

Poznaj tę chińską metodę, która pomoże Ci przetrwać udar mózgu.

Poznaj tę chińską metodę, która pomoże Ci przetrwać udar mózgu.

Gdy dochodzi do udaru mózgu, zwykła igła może uratować Ci życie.

Metoda ta została wykorzystana przez chińskiego profesora, który twierdzi, że każdy powinien trzymać igłę pod ręką, bo może okazać się bardzo przydatna i być niekonwencjonalnym narzędziem, które pomoże przetrwać udar. U osoby, która doznała udaru zaczynają pękać naczynia włosowate.

Oto, co można zrobić, aby uratować komuś życie:

Zachowaj spokój. Nieważne gdzie znajduje się dana osoba, nie przenoś jej, bo robiąc to może dojść do pękania naczyń włosowatych w mózgu i doprowadzić do wylewu. Weź zapalniczkę i przy jej pomocy wysterylizuj igłę, a następnie nakłuj każdy palec u dłoni.

Nakłuć należy na tyle głęboko, aby pojawiła się krew. Jeśli jej nie widać, ściśnij dany palec, aby pobudzić krążenie. Kiedy już wszystkie palce są nakłute, poczekaj kilka minut, a dana osoba powinna odzyskać świadomość.

Ponadto jeśli usta danej osoby są wykrzywione należy masować uszy, aż zmienią kolor na czerwony, a następnie nakłuć je igłą i ścisnąć, aż pojawią się dwie krople krwi na każdym uchu, odczekaj kilka minut, a usta powrócą do normalnego stanu. Odczekaj, aż stan danej osoby się unormuje i zawieź ją do szpitala.

Ta metoda jest częścią tradycyjnej medycyny chińskiej i wykazano, że jest ona 100% skuteczna w praktyce.

Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z MEN
79,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Pracownik administracyjno-biurowy z podstawami kadr i płac z zaświadcz. MEN za 79 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz