Home Wideo Opiekunka w schronisku dla zwierząt została przyłapana przez monitoring. Stała się gwiazdą internetu.

Opiekunka w schronisku dla zwierząt została przyłapana przez monitoring. Stała się gwiazdą internetu.

Można spokojnie stwierdzić, że Soy In podchodzi do swojej pracy bardzo poważnie. Kobieta jest opiekunką w ośrodku dla zwierząt domowych.

Niedawno monitoring przyłapał kobietę na czymś bardzo uroczym. Filmik trafił do sieci, a kobieta stała się bardzo popularna.

Pewnego dnia jeden z kotów wymagał dodatkowej uwagi. Soy akurat kończyła zmianę. Przed wyjściem postanowiła odwiedzić jeszcze koty i sprawdzić, jak się czują. Wtedy jeden z futrzaków zbliżył się do niej. Widać, że potrzebował jej uwagi.

To może Cię zainteresować:  Zobacz, jak zareagowała psia mama z wdzięczności po tym, jak uratowano jej szczeniaczki... Nie do wiary!

– „Mr. Suzy podszedł do mnie i chciał mnie przytulić. Od razu wzięłam go w swoje ramiona. Na tym się nie skończyło. Dałam ponieść się muzyce i zaczęliśmy tańczyć” – opowiada Soy In.

Od momentu publikacji filmiku zyskał on ponad 600 tysięcy wyświetleń. Kobieta stała się sławna, a wszystko dzięki swojemu dobremu sercu.

To może Cię zainteresować:  Umierający weteran chciał po raz ostatni usłyszeć ryk silnika. Pod jego okna przyjechało 100 motocyklistów.

– „Kocham swoją pracę i uwielbiam te zwierzaki. Robię wszystko, aby czuły się tutaj komfortowo” – dodała kobieta.

Fotokalendarz: różne formaty
Fotokalendarz: różne formaty
23,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Fotokalendarz A3, A4 lub XL już od 23,90 zł w Colorland

Twoja reakcja?

Super
Super
7
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz