Home Kategorie Porady Łuszczyca to chore jelita. Lekarze zapisują tylko i wyłącznie niebezpieczne dla zdrowia maści sterydowe.

Łuszczyca to chore jelita. Lekarze zapisują tylko i wyłącznie niebezpieczne dla zdrowia maści sterydowe.

Piękna skóra to atrybut każdego człowieka. Patrząc na innych, chcąc nie chcąc, zwracamy na nią uwagę.

Wyobraź sobie teraz, że Twoje ciało pokryte jest twardą skorupą, która się łuszczy. Twoja skóra jest w wiecznej rozsypce i nie jesteś w stanie tego zatuszować.

Tak właśnie czują się osoby cierpiące na łuszczycę. Jest to niezaraźliwa, genetyczna choroba, która atakuje różne miejsca na ciele, w różnym stopniu. Łuszczyca powoduje pieczenie, swędzenie, a nawet ból, który utrudnia normalne życie i sprawia, że osoby chore wycofują się poza społeczeństwo.

Mówi się, że medycyna nie wymyśliła skutecznego leku na łuszczycę

Póki co, proponuje się chorym maści na bazie sterydów lub drogie zastrzyki, na które większość nie może sobie pozwolić. Chorzy korzystają także z kąpieli solnych oraz lamp czy solariów.

Są to jednak tylko doraźne środki, które mają zaleczyć skutek, czyli chorą skórę. Nie od dziś wiadomo, że jeśli w organizmie coś nie gra, przeważnie daje on o tym znać, zostawiając ślady na zewnątrz. Dlaczego więc łuszczycę leczy się wyłącznie z chorej skóry, nie analizując, co dzieje się w środku?

View this post on Instagram

❓? Jak pokonać ŁUSZCZYCĘ ?❓ ?‍♀️ Łuszczyca jest przewlekłym oraz co gorsza nawracającym schorzeniem skóry 🙁 Osoby, które borykają się z tym problemem, dobrze wiedzą jak bardzo jest ono uciążliwe 🙁 ?‍♀️ Z łuszczycą doskonale radzi sobie Kolagen Silver, który łagodzi objawy chorobowe sprawiając, że już po 14 dniach stosowania ustępuje świąd oraz zaczerwienienie, a przy dłuższym stosowaniu objawy są prawie niewidoczne (y) Poniżej przykład stosowania Kolagenu Silver ➡️ to jeszcze nie efekt końcowy, ale myślę że imponujący 😉 ⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️⬇️ #łuszczyca #psoriasis #skóra #kolagen #choroby #choroba #chorobaskóry #chorobyskóry #nawilżanie #zdrowaskóra #pomoc #kobieta #mężczyzna #zdrowystylzycia #zdrowytrybżycia #zdrowieznatury #zdrowie #naturalbeauty #natura #stanyzapalne #podrażnienia

A post shared by Celina Malcherczyk (@celinamalcherczyk) on

Jeżeli masz łuszczycę, masz nieszczelne i chore jelita i to właśnie je należy leczyć

#1. Zacznij od oczyszczania organizmu

Osoby chore mają zbyt dużą ilość toksyn w organizmie. Dlatego oczyść wątrobę, nerki i jelita

Wybierz się do sklepu zielarskiego i poproś o herbatkę oczyszczającą.

Pamiętaj, by pić także dużą ilość wody, szczególnie na pusty żołądek, by Twoje jelita funkcjonowały prawidłowo.

#2. Ureguluj pracę jelit

Zwróć uwagę czy masz zaparcia czy biegunkę. A może cierpisz na te dolegliwości naprzemiennie? Jeśli tak, udaj się do dietetyka.

#3. Zrezygnuj z glutenu, cukru i produktów mlecznych

Mimo iż z pozoru wydaje się to niemożliwe, pamiętaj, że tak nie jest. Poproś dietetyka, aby stworzył Ci odpowiednią dietę.

Łuszczyca to nietolerancja pokarmowa. Co gorsza większość chorych nie zdaje sobie z tego sprawy. Jeśli nie wierzysz, zrób test. Pozbądź się tych produktów na miesiąc, a zobaczysz, że skóra zacznie leczyć się sama.

View this post on Instagram

Miliony, jeśli nie miliardy ludzi na świecie cierpi na łuszczycę – chorobę skóry wywołaną jak dotąd nieznanymi przyczynami. Dlatego też bardzo ciężko ją do końca wyleczyć. Czy można więc złagodzić jej objawy? TAK! Karboksyterapia jest metodą chętnie wykorzystywaną w leczeniu łuszczycy. Dowiedziono, iż wstrzykiwanie dwutlenku węgla prowadzi do zwiększenia stopnia odżywienia i dotlenienia skóry. Powoduje złagodzenie, często nawet całkowite ustąpienie zmian łuszczycowych. Po wprowadzeniu CO2 pod skórę dochodzi do: -> poszerzenia i udrożnienia zwężonych naczyń krwionośnych; -> powstania sieci nowych naczynek. Terapia dwutlenkiem węgla w sposób naturalny pobudza komórki do głębokiej regeneracji. A to przekłada się na lepszy wygląd i stan skóry. . . . #łuszczyca#karboksyterapia#terapia#kuracja#klinika#medycynaestetyczna#estetyka#dłoń#zdrowaskóra#zdrowie#polskakobieta#polskimężczyzna#koszalin#mielno#słupsk#kołobrzeg#białogard

A post shared by @ carboclinic on

#4. Kontroluj porcje

Jedz powoli, żując i delektując się każdym kęsem. Następnie każdy posiłek zakańczaj herbatką poprawiającą trawienie.

#5. Korzystaj z wody morskiej

Ludzie, którzy mieszkają nad morzem, zauważyli, jakie ogromne korzyści przynosi to skórze.

Nie wszyscy mają taką możliwość, więc zaopatrz się w wodę morską i rozpylaj ją na skórę.

Badanie wzroku i soczewki
Badanie wzroku i soczewki
39,99 zł
89,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Badanie wzroku z doborem soczewek kontaktowych za 39,99 zł w salonach Twoje Soczewki – 22 lokalizacje (zamiast 89 zł)

Twoja reakcja?

Super
Super
12
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
6
Smutny
Smutny
2
Zły
Zły
6

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz