Home Wideo Matka orientuje się, że jej bliźniaki mają zespół Downa. Chce oddać je do adopcji, ale zmienia zdanie w trzecim trymestrze.

Matka orientuje się, że jej bliźniaki mają zespół Downa. Chce oddać je do adopcji, ale zmienia zdanie w trzecim trymestrze.

Julie McConnel była gotowa, aby rozpocząć nowe życie po tym, jak ponownie wyszła za mąż.

Miała już trójkę dzieci z poprzedniego małżeństwa i gdy jej i Danowi (nowemu mężowi) urodził się syn, postanowili spróbować mieć dziewczynkę.

Jednak w trakcie ich prób Julie po raz kolejny dowiedziała się, że życie potrafi być nieprzewidywalne. Zaszła w ciążę, ale… z bliźniakami.

Szansa, że dziecko urodzi się z zespołem Downa wzrasta do 1%, gdy kobieta ma więcej niż 40 lat. Julie i Dan wiedzieli, że muszą przejść wszelkie badania. Po pewnym czasie dowiedzieli się, że ich bliźniaki urodzą się właśnie z zespołem Downa.

To może Cię zainteresować:  Chłopiec podchodzi do auta i prosi o trochę pieniędzy. Ale gdy zagląda do środka, natychmiast wybucha płaczem!

45-letnia Julie wiedziała, że wychowywanie dwójki dzieci specjalnych potrzeb może być zbyt trudne. Wraz z Danem znaleźli rodzinę, która chciała adoptować bliźniaki, a wszystko dzięki National Down Syndrome Adoption Network.

Po tym, jak znaleźli nową rodzinę dla swoich synów, Julie i Dan zorientowali się, że ciągle odkładają datę podpisania papierów adopcyjnych.

– „Chcieliśmy zachować należytą staranność, więc skontaktowaliśmy się z lokalną społecznością ludzi z zespołem Downa” – mówi kobieta.

– „organizowali piknik, więc poszliśmy tam i poznaliśmy niezwykłe rodziny, które podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami.”

Wtedy też zorientowali się, że pozwolili, aby strach przeszkodził im powiększyć rodzinę.

To może Cię zainteresować:  15-tygodniowa dziewczynka już potrafi prosto stać. To najsilniejsze niemowlę świata.

– „Kochasz swoje dzieci niezależnie od wszystkiego. Gdy w końcu postanowiliśmy, że nie damy lękowi sobą dyrygować, decyzja okazała się prosta” – dodaje Julie.

Gdy kobieta była w trzecim trymestrze, małżeństwo podjęło decyzję, że zatrzymają dzieci. Milo i Charlie urodzili się zdrowi i szczęśliwi, a Dan i Julie nie mogą sobie wyobrazić życia bez nich.

Poniżej obejrzysz reportaż o tej niezwykłej rodzinie:

Twoja reakcja?

Super
Super
2
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz