Home Kategorie Poruszające Lekarz twierdzi, że dziewczynka ma jedynie infekcje oka. Matka wie, że jej córka umrze, jeśli nie zasięgnie drugiej opinii.

Lekarz twierdzi, że dziewczynka ma jedynie infekcje oka. Matka wie, że jej córka umrze, jeśli nie zasięgnie drugiej opinii.

Jeśli wychowywałeś kiedyś dziecko, pewnie wiesz, jak częste są infekcje oka. Rozumiemy więc dlaczego Paul i Gaylene Robson zbytnio nie przejęli się, gdy taka infekcja przydarzyła się ich córce, Stelli.

Lekarz przepisał antybiotyki i maści dla dziewczynki. Stwierdził, że infekcja zniknie za kilka dni.

Jednak nie zniknęła. Co więcej, sytuacja pogarszała się z czasem. Nie minęło dużo czasu, gdy jej powieka zmieniła kolor na czerwony i spuchła.

Gaylene postanowiła zasięgnąć drugiej opinii i zabrała córkę do okulisty. Po badaniu dziewczynka natychmiast pojechała na tomografię od Royal Children’s Hospital w Melbourne.

Badanie wykazało, że prawda była o wiele gorsza niż ktokolwiek mógł podejrzewać. Stella miała guza, który rósł między jej okiem i mózgiem. Zdiagnozowano u niej histiocytozę z komórek Langerhansa, rzadką formę raka kości.

– „Guz rozwijał się na kości oczodołowej. Miał mniej więcej 1,5 cm i wyglądał jak dzwon” – tłumaczy matka.

Stella natychmiast pojechała na salę operacyjną, gdzie usunięto nowotwór bez żadnych dodatkowych uszkodzeń.

W Wigilię Stella trafiła na oddział onkologii. Przeszła 12-tygodniową chemioterapię, aby upewnić się, że po raku nie pozostał najmniejszy ślad. Na szczęście tak też było.

Po 12 tygodniach chemii, Stella musiała leczyć się w ten sposób jeszcze przez rok, aby być całkowicie wolną od nowotworu.

Teraz już nie musi brać leków, a rodzina ma swoją ukochaną córeczkę z powrotem. Śladów po raku w ogóle nie widać!

Masaż klasyczny lub relaksacyjny
Masaż klasyczny lub relaksacyjny
59,99 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany 60-minutowy masaż od 49,99 zł w gabinecie Alice's Institute Kosmetologia w Bielsku-Białej

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz