Home Kategorie Ludzie Fani modlą się za Zenka Martyniuka. Tak źle w życiu artysty jeszcze nie było.

Fani modlą się za Zenka Martyniuka. Tak źle w życiu artysty jeszcze nie było.

Mimo iż jest królem muzyk disco polo, kochają go miliony i zarabia krocie, jego prywatne życie jakiś czas temu legło w gruzach. Wszystko przez jego syna.

Kilka tygodni temu na nowym osiedlu w Wasilkowie doszło do awantury pomiędzy Danielem Martyniukiem, a jego żoną. Pijany 28-latek podobno nie chciał jej wpuścić do mieszkania. Niedługo potem na miejscu zjawiła się policja. Okazało się, że syn gwiazdora miał w mieszkaniu marihuanę.

Funkcjonariusze wyprowadzili go w kajdankach.

Od tamtego momentu rewelacje na temat podejścia do życia syna króla disco polo pojawiały się właściwie codziennie.

Cała sytuacja mocno odbiła się na rodzinie Zenka Martyniuka. Bliscy starali się przemówić Danielowi do rozsądku i nakłonić, aby wrócił do Eweliny. Bez skutku. Jakby tego było mało, 28-latek zaczął unikać kontaktu z ojcem, a powrotu żony nawet nie bierze pod uwagę.

– „Daniel to mój jedyny syn, bardzo go kocham. Jak każde dziecko popełniał w życiu błędy, a my z Danusią jako rodzice pomagaliśmy mu je naprawiać. Ale teraz sprawa jest poważna. Nie chcemy, żeby narkotyki zniszczyły jego życie i naszą rodzinę, dlatego postawiliśmy mu twarde warunki: ma się leczyć. Zrobimy wszystko, by trafił do najlepszych specjalistów i wytrzymał terapię” – mówił niedawno „Super Expressowi” Zenek.

Lider zespołu Akcent świetnie wie o tym, że sytuacja jego rodziny jest beznadziejna. Nadal wierzy jednak, że nie jest to sytuacja bez wyjścia.

– „Takie sytuacje zdarzają się w nie jednej rodzinie, dlatego prosimy wszystkich o wsparcie w tej trudnej dla nas sytuacji, modlitwę i dobre słowo. Tego nam teraz potrzeba” – prosił Martyniuk.

Wszystko wskazuje na to, że wierni fani wzięli sobie te słowa da serca i pokazali, że los jego i jego rodziny nie jest im obojętny.

Fani wraz z prezesem Fan Club Disco Polo w Ornecie (woj. warmińsko-mazurskie), który powstał ponad 20 lat temu, zaczęli odmawiać różaniec za Zenka Martyniuka.

– „Tę dziesiątkę różańca świętego odmówimy w intencji Zenka Martyniuka i jego rodziny, o zdrowie i potrzebne łaski” – tak rozpoczyna się każda modlitwa, którą fani odmawiają wspólnie od poniedziałku do piątku.

– „Codziennie o godzinie 20.20 odmawiamy różaniec w intencji Zenka Martyniuka. Kto nie może przyjść do mnie, łączy się w naszym modlitewnym czuwaniu we własnym domu. Zachęcam wszystkich fanów z całej Polski, a nawet z całego świata, aby się przyłączyli do modlitwy za zdrowie Zenka i jego rodziny” – apeluje mężczyzna.

Pomysłodawca akcji jest wielkim fanem Zenka. Artystom muzyki disco polo (a w szczególności Zenkowi) przeznaczył cały pokój w swoim domu. Gdy przyjrzymy się mu uważnie, możemy zauważyć w nim figurkę Najświętszej Maryi Panny, która stoi zaraz obok zdjęcia lidera zespołu Akcent. Dzisiaj już wiemy, że nie znajduje się ona tam bez powodu.

Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z MEN
59,00 zł
249,00 zł
60 dni
do końca oferty!
Kurs online: Trener-szkoleniowiec z zaświadczeniem MEN za 59 zł zamiast 249 zł z P&M Management Group

Twoja reakcja?

Super
Super
31
Ha ha
Ha ha
158
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
98
Zły
Zły
82

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz