Home Kategorie Poruszające Ten 4-minutowy filmik przywraca wiarę w ludzi. Obejrzało go prawie 5 mln osób.

Ten 4-minutowy filmik przywraca wiarę w ludzi. Obejrzało go prawie 5 mln osób.

W ostatnim czasie dotyka nas wiele bardzo przykrych wydarzeń. W takich momentach zastanawiamy się czy istnieje na tym świecie jeszcze dobro.

Nie wszyscy ludzie są jednak źli. Dzisiaj mamy dla Ciebie coś, co przywróci Ci wiarę w świat.

Nie ma znaczenia skąd pochodzisz i ile masz pieniędzy. Pomagać może każdy, a ten film świetnie to obrazuje. Ci ludzie poświęcili naprawdę wiele, aby uratować zwierzęta w potrzebie.

To nagranie to jednak nie wszystko co chcemy Ci pokazać. Poniżej znajdziesz jeszcze kilka innych aktów dobroci w kierunku zwierząt. Istnieją jeszcze dobrzy ludzie.

#1. Dziewczynka z Tybetu karmi zagubioną owieczkę

Mała owieczka o imieniu Bharal została odrzucona przez swoje stado. Wtedy 11-letnia dziewczynka postanowiła się nią zaopiekować. Karmiła ją i dotrzymywała jej towarzystwa tak długo, aż owieczka nie była gotowa, aby dołączyć do swoich towarzyszy. Wszystko miało miejsce w Tybecie.

#2. Nastolatkowie z Norwegii uformowali żywy łańcuch, aby wyciągnąć owieczkę z zimnego oceanu

Kilku nastoletnich chłopaków ryzykowała swoje życia, aby uratować owieczkę przed utonięciem. Mały zwierzak wpadł do lodowatej wody w Giske w Norwegii. Nastolatkowie uformowali żywy łańcuch, aby uratować zwierzaka. Misja zakończyła się sukcesem, a po wszystkim maluch trafił w bezpieczne miejsce.

#3. Chiński kucharz poświęca swój czas i gotuje jedzenie dla 140 uratowanych psów

Od 2009 roku były szef kuchni, Li Zongwen, wziął pod opiekę 140 bezpańskich psów. Mężczyzna miał sporo doświadczenia w przygotowywaniu jedzenia dla dużej ilości osób, więc nie miał najmniejszego problemu z gotowaniem dla wszystkich podopiecznych.

#4. Australijka dzieli się uśmiechem z uratowanym wielbłądem

Ten wielbłąd miał być sprzedany na aukcji, ale kobieta o imieniu Emma w samą porę go uratowała. Teraz zwierzak jest bezpieczny i nie musi się już o nic martwić. Australijka uwielbia dzielić się z nim uśmiechem.

#5. Palestyńczyk uczy swoje psy być ratownikami wodnymi

Pan Kasskin był mocno poruszony utonięciami nieopodal wybrzeża. Postanowił więc nauczyć swoje psy ratowania topiących się ludzi.

#6. Chińczyk podaje swojej uratowanej świni kolację

Świnia urodzona bez tylnych nóg stała się gwiazdą w prowincji Henan w Chinach. Jej opiekun, Wang Xihai, nauczył ją poruszać się na przednich kończynach, mimo że jego żona namawiała go, żeby pozbył się zwierzaka. Mężczyzna przyznał, że ta świnia powinna być wzorem do naśladowania. Mimo niesprawności, nic nie jest w stanie jej zatrzymać!

#7. Chłopiec uratował sarenkę z powodzi

Pewien chłopak z Bangladeszu zaryzykował swoje życie i wskoczył do wód powodziowych, aby uratować topiącą się sarenkę.

Każdy z nas może sprawić, że świat będzie lepszy. Nie ignorujmy żadnych stworzeń w potrzebie. Każdy akt dobroci się liczy.

Fotokubek ze zdjęciem
Fotokubek ze zdjęciem
15,90 zł
60 dni
do końca oferty!
Od 15,90zł: Fotokubek z Twoim zdjęciem, latte lub magiczny kubek zmieniajacy kolor na Colorland.pl

Twoja reakcja?

Super
Super
29
Ha ha
Ha ha
3
Wow
Wow
17
Smutny
Smutny
4
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz