Home Kategorie Sztuka 10 latek wyszedł na scenę The Voice Kids. Jurorzy płakali, gdy usłyszeli jego głos.

10 latek wyszedł na scenę The Voice Kids. Jurorzy płakali, gdy usłyszeli jego głos.

Fragment występu tego chłopca ma już ponad 5 milionów wyświetleń. Jest to prawdopodobnie najmłodszy uczestnik ostatniej edycji The Voice Kids.

Mówimy o 10-letnim Oliwierze Szocie z Nowosielca. To uroczy i zdolny brunet, który zamiast kupować sobie lody, przynosi mamie kwiaty. Twierdzi, że trzeba być odważnym, uprzejmym i pomagać ludziom.

– „Bardzo, bardzo dużo śpiewam, naprawdę masakra, bardzo dużo, nawet jak lepię z plasteliny – dużo, jeżdżę na rolkach – dużo, na deskorolce – dużo, jak się myję – dużo.”

Poza najbliższymi kibicują mu też uczestnicy zajęć wokalnych NCK „Sokół” w Nisku Oddział w Nowosielcu.

Tata Oliwiera wierzył w syna cały czas. Jeszcze przed jego występem ze wzruszeniem powiedział:

– „Cieszę się, że go mam i myślę, że da sobie radę.”

10-latek trochę się stresował, jak to bywa przy takich występach. Martwił się przed przesłuchaniem czy nie pomyli się i czy jurorzy się odwrócą. Gdy jednak tylko złapał za mikrofon i wszedł na scenę, trema go opuściła.

Widownia ożywiła się już na sam widok młodego piosenkarza. Ten pomachał do nich i zaczął śpiewać „Ulepimy dziś bałwana” z filmu „Kraina Lodu”.

Według zasad programu, trenerzy są odwróceni tyłem do występującego. Dopiero, gdy usłyszą śpiew i będą chcieli mieć uczestnika w swojej drużynie, naciskają przycisk i mogą się odwrócić.

Na odwracające się fotele nie trzeba było długo czekać. Wystarczyło 32 sekundy, aby odwrócił się Dawid Kwiatkowski, zaraz po nim Tomson i Baron oraz Cleo. Wszyscy jurorzy byli zachwyceni.

W końcu nadszedł moment, w którym chłopiec musiał wybrać w jakiej drużynie chce śpiewać.

Tomson i Baron próbowali przekonać Oliwiera, aby to właśnie ich wybrał. Kombinowali jak mogli, mówiąc m.in. o wspólnym lepieniu bałwanów.

Cleo była pod tak wielkim wrażeniem chłopca, i powiedziała tylko:

– „Jesteś tak słodki, że ja jestem oczarowana. Serduszko Cleo bije do Ciebie.”

Dawid Kwiatkowski stwierdził, że Oliwierek dał wszystkim szczęście przychodząc do tego programu, ale on sam najbardziej będzie szczęśliwy, jeśli usłyszy trzy słowa „wybieram drużynę Dawida”.

Oliwier brał już udział w wielu konkursach lokalnych i ogólnopolskich, które kończył z sukcesami. The Voice Kids z pewnością da mu szansę zaistnieć przed szerszą publicznością.

Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
Pakiet wellness & spa dla 1-2 os.
89,00 zł
270,00 zł
180 dni
do końca oferty!
Pakiety wellness & spa do wyboru dla 1 osoby (od 89 zł) lub 2 osób (od 129 zł) w Wellenss & Beauty Clinical w Bydgoszczy

Twoja reakcja?

Super
Super
32
Ha ha
Ha ha
2
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
0
Zły
Zły
4

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz