Home Kategorie Zdrowie Medycyna naturalna – przepis na zdrową wątrobę.

Medycyna naturalna – przepis na zdrową wątrobę.

Medycyna naturalna – przepis na zdrową wątrobę.

Wyniki niektórych badań wskazują, że spożywanie tej cudownej mieszanki zapobiega rozwojowi złośliwych nowotworów, oczyszcza wątrobę, ciało z toksyn, a także łagodzi zaparcia oraz inne problemy z jelitami.

Składniki

  • Szklany słoik o pojemności 3 l
  • 700 g buraków
  • 2 łyżki mąki
  • 200g cukru
  • 100 g rodzynek

Sposób przygotowania

Umyte buraki potnij na kwadratu lub cienkie plasterki i umieść w słoiku. Dodaj rodzynki, 2 łyżki mąki i 200 g cukru. Wypełnij słoik zimną, przegotowaną wodą i wymieszaj. Teraz zamknij i odłóż w ciepłe miejsce na 6 – 7 dni.

To może Cię zainteresować:  Jeśli w nocy nie mogłeś się ruszyć i miałeś wrażenie, że ktoś na Ciebie patrzy, to oznacza, że przeżyłeś właśnie to

Zawartość słoika mieszaj dwa razy dziennie, a jeśli będzie to konieczne, usuń piankę. Po tygodniu odcedź mieszankę przez gazę i przechowuj ją w lodówce.

Stosowanie

Pij po 3 – 4 łyżki, 3 razy dziennie przed posiłkami.

Wypij całą mieszankę, aby zakończyć pierwszą fazę oczyszczania wątroby. Zrób 3 miesiące przerwy i powtórz cykl. Zrób kolejne 3 miesiące przerwy i powtórz proces po raz kolejny. Po roku Twoja wątroba będzie jak nowa.

Uwaga

Mieszanka nie jest zalecana dla osób z chorobami nerek, problemami z przewodem pokarmowym i dną moczanową. W takim przypadku należy skonsultować się z lekarzem. Musisz też być ostrożny jeśli masz za niskie ciśnienie.

Zimowy rytuał na ciało
Zimowy rytuał na ciało
59,99 zł
250,00 zł
90 dni
do końca oferty!
Wybrany zimowy rytuał na ciało z masażem szklanymi kulami i więcej od 59,99 zł w salonie Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
1
Ha ha
Ha ha
0
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
1
Zły
Zły
1

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz