Home Kategorie Poruszające Matka z Łodzi wbiła 19-letniej córce nóż w plecy. Dziewczyna uciekła przez okno.

Matka z Łodzi wbiła 19-letniej córce nóż w plecy. Dziewczyna uciekła przez okno.

Prawdziwy koszmar rozegrał się 3 lutego w jednym z mieszkań przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

W mieszkaniu na co dzień przebywała 47-latka wraz z 13-letnim synem i 19-letnią córką. Tamtego dnia matka wraz ze znajomymi piła alkohol. Gdy mężczyzna wyszedł, pomiędzy kobietami rozpętała się awantura. W jej trakcie 47-latka kazała córce opuścić mieszkanie. Kiedy ta odmówiła, rozpętało się piekło.

Gdy 19-latka stwierdziła, że nie ma zamiaru opuścić mieszkania, rozwścieczona matka złapała ją za włosy, po czym zaczęła uderzać po głowi i plecach. Chwilę później złapała za nóż i wbiła go nastolatce w plecy.

Przerażona i ranna 19-latka uciekła przez okno. Gdy tylko zobaczyła pierwszą osobę, poprosiła o wezwanie karetki. Chwilę później była już w szpitalu, gdzie okazało się, że doznała poważnych obrażeń.

Matka dziewczyny została niedługo później zatrzymana. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu we krwi. W trakcie przesłuchania nie przyznała się do winy. Twierdziła, że nie dźgnęła córki nożem, a jedynie „drasnęła ją w trakcie szarpaniny”. Próbując usprawiedliwić się, podkreślała, że została sprowokowana, gdy córka nie chciała wykonywać jej poleceń.

Prokuratura apelowała o tymczasowe aresztowanie kobiety. Wymiar sprawiedliwości przystał na wniosek w związku z czym 47-latka trafiła do aresztu na okres dwóch miesięcy. Kobieta była już wcześniej notowana, teraz usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie.

Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
Polmed: ogólne badania diagnostyczne dla kobiet i mężczyzn
53,99 zł
89 dni
do końca oferty!
Pakiet badań laboratoryjnych dla kobiet i mężczyzn od 53,99 zł w Centrum Medycznym Polmed – ponad 200 lokalizacji

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
93
Zły
Zły
49

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz