Home Kategorie Poruszające Matka z Łodzi wbiła 19-letniej córce nóż w plecy. Dziewczyna uciekła przez okno.

Matka z Łodzi wbiła 19-letniej córce nóż w plecy. Dziewczyna uciekła przez okno.

Prawdziwy koszmar rozegrał się 3 lutego w jednym z mieszkań przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

W mieszkaniu na co dzień przebywała 47-latka wraz z 13-letnim synem i 19-letnią córką. Tamtego dnia matka wraz ze znajomymi piła alkohol. Gdy mężczyzna wyszedł, pomiędzy kobietami rozpętała się awantura. W jej trakcie 47-latka kazała córce opuścić mieszkanie. Kiedy ta odmówiła, rozpętało się piekło.

Gdy 19-latka stwierdziła, że nie ma zamiaru opuścić mieszkania, rozwścieczona matka złapała ją za włosy, po czym zaczęła uderzać po głowi i plecach. Chwilę później złapała za nóż i wbiła go nastolatce w plecy.

Przerażona i ranna 19-latka uciekła przez okno. Gdy tylko zobaczyła pierwszą osobę, poprosiła o wezwanie karetki. Chwilę później była już w szpitalu, gdzie okazało się, że doznała poważnych obrażeń.

Matka dziewczyny została niedługo później zatrzymana. Po przebadaniu alkomatem okazało się, że ma 1,5 promila alkoholu we krwi. W trakcie przesłuchania nie przyznała się do winy. Twierdziła, że nie dźgnęła córki nożem, a jedynie „drasnęła ją w trakcie szarpaniny”. Próbując usprawiedliwić się, podkreślała, że została sprowokowana, gdy córka nie chciała wykonywać jej poleceń.

Prokuratura apelowała o tymczasowe aresztowanie kobiety. Wymiar sprawiedliwości przystał na wniosek w związku z czym 47-latka trafiła do aresztu na okres dwóch miesięcy. Kobieta była już wcześniej notowana, teraz usłyszała zarzut usiłowania zabójstwa. Grozi jej dożywocie.

Oczyszczanie skóry twarzy
Oczyszczanie skóry twarzy
39,99 zł
120,00 zł
90 dni
do końca oferty!
10-etapowe oczyszczanie skóry twarzy z wybranym zabiegiem na twarz za 39,99 zł w Gabinecie Kosmetycznym Mona Lisa

Twoja reakcja?

Super
Super
18
Ha ha
Ha ha
4
Wow
Wow
11
Smutny
Smutny
93
Zły
Zły
49

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz