Home Kategorie Ludzie Odkrył, że szczepienia mogą przyczynić się do autyzmu. Niedługo potem wyłowiono go z rzeki.

Odkrył, że szczepienia mogą przyczynić się do autyzmu. Niedługo potem wyłowiono go z rzeki.

Dr James Bradstreet był specjalistą z dziedziny medycyny i pomógł wielu dzieciom. Niestety już nie uratuje żadnego pacjenta. Jego ciało wyłowiono z rzeki Rocky Broad w Karolinie Południowej.

Mężczyzna został postrzelony w klatkę piersiową.

Lekarz zajmował się badaniami naukowymi, które miały określić wpływ szczepionek na występowanie u dzieci autyzmu. Jego doświadczenie w tym przypadku odgrywało ważną rolę. Sam był ojcem dziecka cierpiącego na tę przypadłość.

Bradstreet zaczął intensywnie interesować się szczepionkami i ich wpływem na zdrowie, gdy jego własny syn zaczął mieć objawy autyzmu po szczepieniu.

Oprócz tego, że leczył swoich pacjentów, był również biegłym sądowym i pomagał rodzinom dzieci, które po przyjęciu szczepionki chorowały na autyzm. Dzięki jego wsparciu niejednokrotnie sąd przyznawał takim rodzinom odszkodowania.

– „Dr Bradstreet opiekował się moim dzieckiem po zdiagnozowaniu autyzmu, on dokonał cudownego uzdrowienia” – komentuje jedna z internautek.

– „Dzięki niemu mój 16 letni syn ma normalne życie, dziękuje mu każdego dnia” – dodaje inna.

Po szokującym odkryciu zorganizowano nawet zbiórkę pieniędzy, aby opłacić koszty śledztwa mające wyjaśnić zagadkową śmierć lekarza.

Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
Dieta OXY: celebryci ją uwielbiają
47,00 zł
69,00 zł
30 dni
do końca oferty!
Dieta OXY: dieta odchudzająca ceniona przez celebrytów od 47 zł (do -40%)

Twoja reakcja?

Super
Super
0
Ha ha
Ha ha
1
Wow
Wow
0
Smutny
Smutny
5
Zły
Zły
0

Podziel się ze znajomymi!

Zostaw swój komentarz